Хто з нас не зберігає світлих спогадів про дитинство…У малечі має бути щасливе дитинство, і за це відповідальні дорослі… Духовність нації розпочинається з діточок… Саме такими ідеями світла і добра був натхненний 21-й благодійний фестиваль «Золотий Фенікс», який проведений 4 березня 2017 р. Менським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Маленькі ведучі Арсеній Гапон, Соня Троцик, Оскар Шелудько, Соня Асауленко та більш дорослі Світлана Шелудько, Ігор Ісаков дарували глядачам щирі емоції та безпосередність. Кращі колективи та виконавці району, гості з Чернігова «Vita Dens», з Прилук – Олександр Дубовик та «Камертон» дарували гарний настрій кожному глядачу – благодійнику. А діти змогли поєднати цікаве і корисне – навчались пісочній анімації разом з Маргаритою Таішевою – і перед концертом та під час програми. Вперше і вдало на сцені виступив колектив «Перлина» зі Стольного.

 

Учасники концерту отримали сувенірні ручки від МРЦСССДМ на згадку про Фенікс. Колективи, які брали участь у фестивалі, отримали творчі премії на загальну суму 3900 грн., які передбачені положенням про фестиваль. Щасливці серед глядачів також отримали сувеніри від фестивалю та підписки на газету «Наше слово» – інформаційного спонсора заходу.

 

Концертній програмі передувала велика підготовча робота колективу центру. Благодійна ярмарка, яка проведена перед концертом, принесла 1266 грн, які передані родині хворого Бабича Олександра.

 

Голова районної ради Олександр Петрович Мисник вручив сім’ї Бабича сертифікат на суму 18980 грн., які були виручені від благодійної лотереї, яка проводилася на Масляну. Матеріальну допомогу дитині вручив і представник Аграрної партії України Костянтин Олексійович Ніколайчик.

 

Який же «Фенікс» без «зірки»? Такою маленькою зірочкою стала Емілі, фіналістка проекту «Танцюють всі-9», «Україна має талант» (4,6 сезон), переможниця шоу в Румунії «Next Star». Ії танець на пілоні вразив глядачів, зачарував пластикою, затамував подих. Таке шоу було вперше на нашій сцені. Фінансову підтримку для організації участі Емілі у фестивалі надав голова місцевої Радикальної партії Олега Ляшка Валерій Гайдукевич.

 

Організаторами фестивалю отримано 24200 грн. від благодійних внесків, які на протязі року будуть використані для надання допомоги сім’ям, які перебувають у скруті. Вагомий внесок в сумі 20 тис.грн для цієї благородної мети надав від імені підприємців м.Мени Володимир Булавка.

 

Благочинний Менського району отець Василій Дендак благословив присутніх та передав МРЦСССДМ сертифікати від депутатів Менської районної і міської ради від районної організації партії «Відродження» з коштів на виконання депутатських повноважень:

  • для надання матеріальної допомоги сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, на загальну суму 20 тис.грн.;
  • для зміцнення матеріально-технічної бази центру соціальних служб на суму 5 тис.грн.

 

Несподіваним сюрпризом для творчих колективів м.Мени стали премії від міської ради з коштів культурно-мистецької програми на загальну суму 85 тис.грн, які вручив голова міськради Геннадій Анатолійович Примаков.

 

Колектив центру щиро дякує всім спонсорам, які надали підтримку у проведенні фестивалю: Аграрній партії України, Олександру Сові, філії «Менський сир» ПП «Прометей», ТОВ «Мена-Авангард», ДП «Зернятко», ФОП «Скиба», магазину «Лагрос», ФГ «Дорошенко», ФОП Руденко, салону «Таїс», магазину «Гастрономчик», магазину «Вишуканий смак» та подружжю Івченків, Михайлу Хамулі, Свято Троїцькій церкві, районній газеті «Наше слово». Товари для продажу на благодійній ярмарці надали центр дитячої та юнацької творчості, станція юних техніків, гончар Олег Луцук, пасічник Віктор Мельник, Віра Верещако, Тетяна Сурай, Оксана Хлєб, Вікторія Неруш, Ніна Пимонівна Гончаренко, Олександр Жилка та ін.

 

Є така думка: «Чим більше ти допомагаєш іншим, тим більше ти людина». Нехай внесок кожного благодійника допоможе врятувати чиєсь життя, змінити чиюсь долю і принесе йому здоров’я.

 

МРЦСССДМ.

Коментарі закриті.