У вересні минулого року біля міського кінотеатру був обладнаний постамент для пам’ятного знаку воїнам-афганцям. Сам знак також виготовлений. Встановити його мають навесні.

Про це «Нашому слову» повідомив голова районної організації воїнів-афганців Микола Пустовойт. За його словами, кошти на пам’ятник збирали з 2008 року.

Неоціненний внесок в його спорудження зробили: кст «Дружба», ск «Феськівський», ВАТ «Мена ПАК», ТОВ «Мена ДОЗ», ЗАТ «Менське ШРБУ-82, ск «Куковицький», СТОВ «Олстас-льон», ФГ «Ковбаса», ТОВ «Юджер», ск «Авангард», ПП Брефалова, ПП Ковбаса (с. Синявка), ск «Лан», ТОВ «Агроресурс-2006», ФГ «Погребний», ПП Клопотун, ПП Єжкун, ПП Акулініч, ТОВ «Нептун», ПП Шульга, райвідділ УМВС України в Чернігівській області, ПП Литвиненко, райвійськкомат, ПП Драгун, ПП Перепечай, ПП Солонар, ПП Ковальчук, ПП Титаренко, ПП Калюжний, депутатські кошти вніс Віктор Олійниченко, ПП Молько, ПП Наглюк, жителі міста Сахута М.П. та Панченко О.В. та багато інших людей.

Виведення радянських військ з Республіки Афганістан завершилося 15 лютого 1989 року. Війна в Афганістані 1979 – 1989 років була вдвічі тривалішою за найжорстокішу війну в історії людства – Другу світову. Також вона стала найбільш кровопролитною з понад 20 локальних війн і конфліктів за участю радянських військ за кордоном.
Афганістан пройшло 218 чоловік з нашого району, із них 59-ом присвоєні державні нагороди. П’ятеро наших земляків загинули смертю хоробрих. Вони були нагороджені орденом Червоної Зірки посмертно.

За інформацією Миколи Пустовойта, на сьогодні в районній організації воїнів-афганців налічується 129 членів, з них вісім – інваліди війни.

Організація проводить роботу по військово-патріотичному вихованню молоді, надає допомогу матерям загиблих воїнів-афганців.

Традиційні збори воїнів-афганців району відбудуться 15 лютого в районній бібліотеці. Початок – об 11.00. Покладання квітів до обеліску Слави – о 10.00.

Коментарі закриті.