Житель Березни убив менянинаЖитель Березни під час конфлікту зарізав свого земляка. Заховану у курнику холодну зброю знайшли, а вбивця отримав вісім років в’язниці.

Ще у 2012 році березнянець знайшов біля автодороги на Ленінівку ніж. Згідно з висновком експертизи холодної зброї цей предмет виявився кинджалом. Він є клинковою холодною зброєю, виготовлений саморобним способом по типу мисливських кинджалів.

Чоловік приніс знайдений ніж додому і використовував його по господарству.

Усередині травня його запросив до свого двору земляк і пригостив горілкою. Аж тут із хати вийшов незнайомий чоловік (як виявилося, це був тесть щедрого господаря) і завдав гостю кілька ударів, зламавши йому руку.

Пізніше, 22 травня, чоловік вже із загіпсованою рукою пішов різати зілля (з його слів), у торбі лежав ніж-знахідка. Короткий шлях проходив через те саме подвір’я, де зовсім недавно гостина закінчилася мордобоєм. І знову зустрівся із своїм кривдником, зав’язалася бійка. Чоловік завдав супернику чотири удари в область грудної клітки та два – в область спини. Потерпілий помер на місці від ушкодження серця, легень та аорти.

Убивця сховав ніж вдома у курнику, де його і вилучили працівники міліції.

– Новозаводський районний суд Чернігова у складі трьох суддів визнав жителя Березни винним у скоєнні вбивства, – підвів риску прокурор Менського району радник юстиції Вадим Карась. – Йому призначено покарання у вигляді восьми років позбавлення волі. Кинджал передано до музею УМВС України в Чернігівській області.

Засуджений не погодився із рішенням суду першої інстанції і подав апеляційну скаргу.

Коментарі закриті.