пропискаМабуть, у багатьох громадян рано чи пізно виникає ситуація, коли змінюється прізвище, місце проживання тощо. В такому разі про це слід повідомити територіальні органи Головного управління Міндоходів в області, пише Хвиля Десни.

Ці відомості надаються протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання заяви за формою № 5ДР або № 5ДРП (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків).

Внесення змін до Державного реєстру здійснюється протягом п’яти робочих днів від дня подання заяви до територіального органу Головного управління Міндоходів в області за місцем проживання фізичної особи. У разі звернення до територіального органу Головного управління Міндоходів в області за місцем отримання доходів або за місцезнаходженням іншого об’єкта оподаткування строк внесення змін до Державного реєстру може бути продовжено до десяти робочих днів.

До речі, з початку року в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків внесено майже 19 тис. змін, а всього в Держреєстрі зареєстровано більше мільйона фізичних осіб Чернігівщини, лише протягом останніх 7 місяців уже зареєстровано 6598 осіб, із них іноземних громадян — 547.

Інформаційно-комунікаційний відділ

Головного управління Міндоходів в області

zp8497586rq

Коментарі закриті.