vorЗа минулий тиждень Менським райвідділом внутрішніх справ по двох кримінальних правопорушеннях (нанесення тілесних ушкоджень) особи, які їх скоїли, встановлені.

На автодорогах району сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої травмована одна особа.

За порушення громадського порядку в районі складено 17 адмінпротоколів, з них: один – за дрібне хуліганство, 15 – за розпиття алкогольних напої в громадських місцях, один – за вчинення насильства в сім’ї. Всього складено 19 адміністративних протоколів.

Співробітниками ВДАІ за управління автотранспортом у стані алкогольного сп’яніння затримано двох водіїв, на яких складено адмінпротоколи.

На минулому тижні на території району здійснювалися заходи по оперативно-профілактичних операціях: «Мак-2013», «Літо-2013», по проведенню сезону полювання на пернату дичину, щодо протидії кримінальним правопорушенням у сфері грального бізнесу, «Нагляд», по охороні громадського порядку під час святкування 22-ї річниці Незалежності України.

У ході проведення операції «Нагляд» дільничними інспекторами міліції райвідділу було перевірено 23 раніше судимих, поставлено на облік одного раніше судимого, притягнуто до адміністративної відповідальності одну особу по ст.187 КУпАП.

20.08.2013 року до Менського РВ УМВС надійшло подання від державної виконавчої служби про притягнення до кримінальної відповідальності жителів сіл Феськівка, Бігач, селища Березна, які ухиляються від сплати аліментів на користь неповнолітніх дітей.

21.08.2013 року в річці Мена втопився житель м. Мена.

22.08.2013 року до Березнянської лікарні звернулась жителька с. Камянка. Зі слів потерпілої, тілесні ушкодження отримала під час дорожньо-транспортної пригоди в с. Камянка.

25.08.2013 року в господарстві жительки с. Локнисте сталося загорання господарчої будівлі та житлового будинку. Причина пожежі встановлюється.

По всіх вказаних вище фактах проводиться подальша перевірка.

Інформація Менського РВУ МВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.