брифінгАктуальні питання розвитку галузі охорони здоров’я на Чернігівщині обговорили під час чергового брифінгу в облдержадміністрації, який відбувся 25 червня.

Начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш розповів, зокрема, про фінансування медичної галузі, зазначивши, що в поточному році надійшли кошти у розмірі 960 млн грн., з необхідних 1,36 млрд грн. Але медичні працівники докладають максимум зусиль, щоб надати населенню області якісні послуги.

Найбільшою перешкодою для надання медичної допомоги населенню є суттєва розгалуженість населених пунктів, багато з яких мають невелику чисельність жителів.

У центрах екстреної медичної допомоги налічується 111 автомобілів, з них 36% за технічним станом підлягають списанню, 24,6% потребують капітального ремонту.

Цього року Чернігівщина отримає 35 нових автомобілів для центрів екстреної медичної допомоги.Із них 27 вже курсують на теренах регіону, а решта надійде найближчим часом.

Торкнувся Петро Гармаш і питання реформування галузі охорони здоров’я, зазначивши, що Законом України «Про введення мораторію на ліквідацію та реорганізацію закладів охорони здоров’я», який набув чинності з 1 березня 2014 року, подальшу реорганізацію медичних закладів заборонено. Але до цього питання будуть повертатися, адже медицина в Україні потребує суттєвих змін.

Наразі в середньому, укомплектованість медичних закладів лікарями є недостатньою і становить близько 80%. Є райони, де цей показник сягає лише 60%. Тому, на думку Петра Гармаша, майбутнє за потужними лікувальними закладами, які будуть надавати і хірургічну, і екстрену медичну допомогу пацієнтам.

На даний час в області працює близько 240-а сімейних лікарів, ще 38 таких лікарів проходять інтернатуру, і очікується приїзд 38-ми інтернів за результатами розподілу у вищих навчальних закладах. Загалом, на Чернігівщині створено 20 центрів первинної медико-санітарної допомоги, яким підпорядковані ФАПи і амбулаторії.

Під час брифінгу журналісти мали змогу отримати змістовні відповіді на запитання, які стосувались сплати благодійних внесків до медичних закладів, встановлення лікарями важких діагнозів, з метою уникнення громадянами призову до війська, функціонування обласного кардіологічного диспансеру, створення перинатального центру, реорганізації Ріпкинської районної лікарні та амбулаторії у с. Вертіївка Ніжинського району, отримання пацієнтами безкоштовних ліків, лікування хворих на хронічні ниркові захворювання, демографічної ситуації та мобілізації лікарів до війська.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He even switches up the entrance

Cameron had to wait impatiently for the ball to arrive.hermes sac
And it is just as important to ensure everyone on a boat has a life jacket.timberland boots sale

Arnette, a 6 2, 185 pound cornerback and once a South Carolina commit, also switched to Ohio State on Monday and signed with the reigning national champion Buckeyes on Wednesday.mulberry bags sale uk
16 for providing the same care.portafoglio prada

After a confrontation, Ouzounian was shot, and later died after being taken to a hospital, Hallock said.prada purse
Da Wizard who used to be Da Bull.michael kors boots uk
Chiarelli was on the management committee.prada handbags uk

Коментарі закриті.