Жіноча «Енергія» побувала в районному музеїУ жіночому клубі «Енергія», що вже майже шість років працює при Менському Центрі культури і дозвілля молоді, зібралися справді енергійні й непосидючі жінки. До того ж – небайдужі, розумні і допитливі. У цьому ще раз переконалася, побувавши на черговому тематичному засіданні клубу.


Відбулося воно у районному краєзнавчому музеї імені Володимира Покотила. Тема – 1025-річчя хрещення Русі, а також ближче знайомство з історією Домницького і Максаківського монастирів.

Слід зазначити, що працівники закладу – директор Віталій Крутий та молодший науковий працівник Ігор Андрієнко – підготували для «Енергії» справді цікаву і змістовну лекцію про історію християнства і його розвиток, зокрема, й на нашій території.

А запитання слухачок, в ос­нов­ному, стосувалися місцевих монастирів і були настільки компетентними, що давали змогу вести рівноправний діалог, побудований на цілком обгрунтованих фактах.

Втім, це й не дивно. Клуб «Енергія», що збирається на свої засідання влітку щомісяця, а з жовтня по квітень – двічі на місяць, має свої традиції. Одна з них – щороку у Вербну неділю бувати у Домницькому монастирі. То як же не знати історії цієї святині та й інших, що збереглися на Менщині?

На закінчення зустрічі «енергіянки» подякували музейним працівникам за наведений цікавий фактаж і довго ділилися враженнями від почутого. І запланували на одному з своїх наступних засідань ще побувати в музеї, щоб ближче познайомитися з історією Менщини.

zp8497586rq

Коментарі закриті.