Фокуси, в тому числі й шахрайські, показують так, щоб ніхто не зрозумів суть. Те саме можна сказати і про 26 сесію ради Менської ОТГ.

 

 

Усе відкрито, всі все бачать, Олексій Прищепа навіть пряму трансляцію вів! Примаков виклав в інет зроблене в кабінеті своє фото з вінницькими гостями, мовляв, тепер в Мені буде сонячна електростанція! Ясно, що видання “Менщина” його відразу поширила.

Схоже, тема сонячної електростанції піаритиметься якнайширше. Який стосунок має Примаков до того проекту, абсолютно незрозуміло. Якщо оцінювати користь менянам від нього, то, щонайбільше, вона незначна: в позитивах до 20 робочих місць і плата за оренду 18 га землі, в негативах те, що ці 18 га віддаються біля міста, а не десь далеко на непридатній ні на що інше території. Втім, послухайте самі:

Отже, нам, як маленьким дітям, перед носом крутять щось маловажливе, цілеспрямовано відволікаючи увагу від справді вартісного.

Якщо ж не поверхнево та нашвидку сприймати те, що нам рекламують, то з’ясується наступне.

До керівництва радою Менської ОТГ прийшли люди, котрі здатні лише піаритися перед неосвіченим в суспільно-політичній царині населенням. Вони здатні отримувати заробітну плату та премії, витрачати зароблені платниками податків кошти, брати хабарі і піаритися далі. Вирішувати хоча б мінімально складні проблеми вони нездатні. Я вже не веду мову про створення індустріального парку чи чогось подібного. Ні, поширювати прожекти про свої грандіозні наміри вони можуть і вміють, а от реалізувати їх – ні. Навіть ефективно, в інтересах громади вирішити питання виділення людям землі для ведення особистого селянського господарства не здатні! А ця земля в ОТГ не раптово з’явилася, знали про її передачу давно.

Ну добре, самі не здатні, так можна ж у розумних людей інтелектуальної допомоги попрохати. А як, якщо радикали всіх розумних давно зневажають як тільки можуть? І не тільки місцеві радикали, а і їх “наукові” консультанти на зразок Шкарпітька виявляються здатними лише облаяти менян!

Дивіться, шановні меняни, на наслідки свого вибору, дивіться і думайте про те, як ви збираєтесь виправляти свою помилку. Втім, якщо нас влаштовує плин по течії життя в нікуди замість розвитку, то ми можемо діяти і далі вкрай примітивно, вважаючи, що не обрані посадовці мають слугувати нашим інтересам, а ми існуємо для їх втіхи незалежно від їх кваліфікації.

Щодо земельних страждань радикальних депутатів можете переглянути викладене вище відео з самого початку а також відеозапис самої сесії:

Коментарі закриті.