"Казковий" цього року не працюватимеЩороку сотні дітей з Менщини їдуть на відпочинок до санаторіїв. Не виключенням стало і літо-2013. Про це “Нашому слову” розповів директор Менської міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності Анатолій Міщенко:

– За дев’ять місяців нинішнього року Фондом профінансовано допомогу по 896 заявках-розрахунках на суму 2 546,8 тисячі гривень. Загальна кількість оплачених днів по тимчасовій втраті працездатності за цей період склала 17 813. У тому числі по нашому району – 10 158.

Фондом розроблена та прийнята програма щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб та їхніх дітей. Протягом нинішнього року 144 дітей з нашого району були оздоровлені за рахунок часткового фінансування Фондом.

Для оздоровлення дітей, які відносяться до соціально вразливих категорій, виконавча дирекція обласного відділення Фонду придбала путівки за повну вартість до дитячого оздоровчого закладу «Сонячний» у Лазурному Херсонської області та «Електроник» у Снов’янці, що поблизу Чернігова.

Менська дирекція Фонду отримала 42 путівки, які були реалізовані за 10 відсотків вартості застрахованим особам для дітей вищеназваних категорій.

Також у нинішньому році за допомогою коштів, виділених Фондом, діти відпочивали у санаторіях «Остреч», імені Щорса у Сосниці, дитячих оздоровчих комплексах «Сонячний промінь» на Миколаївщині, «Трембіта» на Закарпатті, «Сузір’я» у Вишеньках Коропського району та у нашому «Казковому».

На оздоровлення застрахованих осіб та членів їхніх сімей у 2013 році Менською дирекцією Фонду було отримано 212 путівок на суму 1 303 тисячі гривень до санаторіїв України з різними профілями захворювання. Застраховані особи мали можливість пролікуватися у санаторіях Миргорода, Закарпаття, Трускавця, Моршина, Одеси, Хмільника та інших. Усі путівки реалізувалися з оплатою 20 відсотків вартості, а путівки для дитини в супроводі дорослого – за 10 відсотків вартості.

Цими днями працівники Фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності відзначають одразу два свята – 12-ту річницю від дня створення Фонду та День соціального працівника. Тож побажаємо їм успіхів у подальшій роботі!

Коментарі закриті.