Rajrada– Саме це є одним з основних напрямків нашої роботи, – зазначив голова районної ради Володимир Невжинський у День місцевого самоврядування, який відзначається сьогодні. – І зроблено для цього немало…

З початку року проведено три пленарні засідання районної ради, на яких розглянуто 73 питання. Відбулося 20 засідань постійних комісій.

Прийнято ряд районних програм: «Ефективне опалення в Менському районі на 2013 – 2017 роки», програма зайнятості населення району на період до 2017 року, програма на 2013 – 2015 роки із забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, «Розвиток мисливського господарства на 2013 – 2015 роки, програма стимулів для медичних працівників району на 2013 – 2016 роки та інші.

Районною радою ініціюється вирішення ряду дуже актуальних суто місцевих питань: виготовлення правовстановлюючих документів по пункту хімізації у Волосківцях, початок процедури визнання майна безхазяйним у Дягові (приміщення клубу) та у Жовтневому (злітна смуга), участь у вирішенні питання утилізації відходів тваринництва у Березні, упорядкування питань комунальної власності.

У загальних зборах громадян (у цьому році в районі їх відбулося 26) взяли участь 23 депутати райради та її керівництво.

Активно працює офіційний сайт районної ради, де можна знайти новини про діяльність органу місцевого самоврядування, офіційні документи та багато іншої цікавої і корисної інформації.

Цьогоріч відбулися установчі збори асоціації органів місцевого самоврядування нашого району. Її створено з метою захисту прав та спільних інтересів територіальних громад, сприяння місцевому розвитку.

Діє у районі і Школа місцевого самоврядування, створена у 2011 році. Цьогоріч проведено одне тематичне навчання та виїзний захід – поїздка до Києва з метою ознайомлення слухачів школи (а це депутати районної ради, голови територіальних громад, працівники апаратів районної ради та райдержадміністрації) з роботою Верховної Ради України.

На зустрічі з активом Менського району запрошувались народні депутати України, що закріплені для роботи з виборцями Чернігівської області. На запрошення відгукнулись народні обранці Сергій Аверченко, Віктор Губар, Руслан Князевич, Руслан Марцінків, Тетяна Слюз, Олег Ляшко.

Коментарі закриті.