Протягом липня-серпня працівники Головного управління ДФС в області встановили 30 фактів зберігання алкогольних напоїв для продажу, на яких були наклеєні акцизні марки з ознаками підробки. Сумнівна горілка з етикетками, на яких зазначений виробник з Кіровоградської області, продавалася в Чернігові та багатьох районах області. Торговці були надто обережними і зберігали оковиту невеликими партіями.

За цей період працівники податкової міліції вже вилучили більше 600 пляшок такого фальсифікату. Проведені експертизи документально підтвердили, що марки акцизного податку – підроблені. Порушникам законодавства доведеться сплатити більше півмільйона штрафу.

Робота в цьому напрямку продовжується, адже торговці фальсифікату не сплачують акцизний податок з реалізації продукції, а відтак бюджет втрачає значні кошти. Крім того, їм байдуже наскільки небезпечне для здоров’я те, що продають. Враховуючи виявлені факти, порада покупцям – бути уважнішими при купівлі алкогольної продукції. Адже, як свідчать результати проведених експертиз, така продукція виготовляється з недоброякісної та шкідливої сировини. А голови місцевих рад мають зайняти активну позицію, щоб припинити підпільну торгівлю, адже кошти, які можуть витрачатися на розвиток громад, поза бюджетом йдуть в кишені ділків.

З початку року співробітники Головного управління ДФС в області провели 76 перевірок суб’єктів господарювання, які вроздріб торгують алкогольними напоями та тютюновими виробами. Встановлено 76 порушень податкового законодавства. В 31 випадку – зберігали та реалізовували алкогольні напої з підробленими марками акцизного податку, в 3 – торгували алкогольними напоями без ліцензії, в 13 – зберігали алкогольні напої та тютюнові вироби у місцях, не внесених до Єдиного реєстру, в 16 – продавали горілчані вироби за цінами, нижчими, ніж встановлені мінімальні. До правопорушників застосовані фінансові санкції на загальну суму 1 млн. 28 тисяч гривень.

Сума штрафів переконує, що займатися продажем фальсифікату нині не вигідно. Адже при виявленні в торгівельній мережі навіть однієї пляшки горілки з підробленою акцизною маркою, суб’єкт господарювання має сплатити штраф у сумі 17 тисяч гривень та може бути позбавлений ліцензії на право реалізації алкогольної продукції.

Як повідомив начальник оперативного управління Павло Бойправ, співробітники податкової міліції вилучили з незаконного обігу всю виявлену алкогольну продукцію з підробленими акцизними марками. Складені 43 протоколи про адміністративну відповідальність за статтями 164 та 164-5 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Всі матеріали направлені до суду для притягнення правопорушників до відповідальності та конфіскації фальсифікату.

Якщо факти умисного виготовлення та реалізації фальсифікованої алкогольної продукції, маркованої підробленими марками акцизного податку, будуть доведені, то особа може бути притягнута до кримінальної відповідальності за статтями 204 та 199 Кримінального кодексу України.

З початку року з незаконного обігу було вилучено 1585 літрів спирту, 1070 літрів лікеро-горілчаних виробів, 16 тисяч пачок тютюнових виробів.

Оперативники податкової міліції виявили 8 кримінальних правопорушень за статтею 204 Кримінального кодексу України. В п’ятьох випадках алкогольні напої виготовляли з недоброякісної сировини, яка становить загрозу життю та здоров’ю людей. За це відповідальність передбачена частиною 3 статті 204 Кримінального кодексу України.

Цього року також виявлені 2 підпільних цехи, де вироблялися алкогольна продукція та пально-мастильні матеріали.

Кожен небайдужий може допомогти захистити бюджет і здоров’я громадян від фальсифікату. Витрачаючи чесно зароблені гроші, ви маєте одержати якісну продукцію. Тож якщо матимете інформацію щодо фактів незаконного обігу підакцизних товарів, повідомляйте про це до чергової частини податкової міліції за телефоном: 652-911. Можна звертатися й письмово до Головного управління ДФС у Чернігівській області (м. Чернігів, вул.Комсомольська,11) або до ДПІ у м. Чернігові (вул.Кирпоноса,28). За такими фактами обов’язково будуть проведені перевірки і вжиті відповідні заходи щодо припинення правопорушень.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;But it’s not the ultimateZarqawi is believed to have been behind several recent and foiled attempts to bomb targets in Jordan, including one of the hotels hit last night.prada bags uk
6 million modules downloaded to datePersonalised “My IAS Plus” view of IAS Plus to follow topics of particular interest or relevanceAdvanced search functionality to help locate information quicklyAvailability in two languages, English and GermanLocalized and translated IAS Plus sites:The following sites build on our successful and long established IAS Plus site to provide local users with comprehensive localized and translated news and resources:.prada handbags uk
of the most impressive attributes that Spieth has exhibited has been his ability to thrive in the face of pressure.mcm bags for sale
In particular, the older group of respondents to the survey (45 to 64 year olds) said that they feel that are able to spend less.mulberry outlet
, March 23, 2003.prada wallet

So long as the peace negotiations in the region are at a standstill, the situation and status of the Palestinians of the diaspora, most particularly in Lebanon, remain in limbo.prada scarpe
hollister deutschland

Коментарі закриті.