pogarПротягом січня 2013 року на території Менського району виникло шість пожеж, матеріальні збитки від яких перевищили 20 тисяч гривень.

– Усі пожежі сталися в житловому секторі, у порівнянні з минулим роком їх кількість зросла на 100%, – по­відо­- мив начальник райвідділу УДТБ у Чернігівській області Євгеній Довгаль. – Горіли житлові будинки та господарчі будівлі в Макошине, Степанівці, Волосківцях, Березні та районному центрі. Причинами виникнення вогняного лиха є несправність пічного опалення та електрогосподарства.

Працівниками райвідділу управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області проводяться відпрацювання населених пунктів. Особлива увага – помешканням громадян, що відносяться до групи ризику. До роботи залучаються представниками місцевого самоврядування.

– У першу чергу відвідуємо громадян, які потрапили до скрутних життєвих обставин: не мають роботи, зловживають алкоголем, а також одиноких стариків, – роз­­пові­дає Євгеній Володимирович. – Адже саме їхнє недбале ставлення до себе та оточуючих часто стає причиною біди. Порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні печей, експлуатації електронагрівальних приладів у оселях досить поширені. Тож проведення повчальних бесід з громадянами буде доречним.

Коментарі закриті.