Протягом майже чотирьох годин 27 липня відбуватиметься місячне затемнення.

За підрахунками вчених, найдовше у ХХІ столітті. При цьому місяць буде у повні, червоного кольору і знаходитиметься на максимальній відстані від Землі.

Побачити можна буде не лише «кривавий місяць», але також і Марс, який розташується трохи нижче. Щоправда, він виглядатиме просто як яскрава зірка, повідомляє “Радіо Свобода”.

Українці зможуть стати свідками майже всіх фаз затемнення. Місяць почне поступово ховатися за тінню Землі о 20:14. Часткове затемнення почнеться о 21:24, а повне – о 22:30. Саме тоді супутник Землі стане червоним через те, що земна атмосфера найкраще пропускає промені червоно-помаранчевої частини спектру.

Процес закінчиться о 02:28. Для того, щоб добре роздивитися Марс, який з’явиться так близько до Землі вперше за 15 років, необхідний телескоп.

Астрологи попереджають, що місячне затемнення 27 липня може негативно позначитися на психічному стані людей. Аби уникнути нервових зривів та конфліктів, краще усамітнитися. Від вівторка, 24 липня, сила місячного затемнення вже справлятиме свій вплив на землян, і триватиме це аж до 30 липня включно. Упродовж цього періоду не варто ухвалювати важливих рішень, вести переговори чи починати щось нове, кажуть астрологи.

Коментарі закриті.