голосование25 травня позаду, вибори відбулися. Хоча до останнього були острах і сумнів. За кого ви голосували? Чи страшно було на дільниці? Чи хотіли йти? Чи стояли в черзі? Чи полаялися з кумом? Про це та інше і запитували нинішнього тижня.

Тетяна Бойко, доглядає за дитиною-інвалідом, село Богдани Варвинського району:
— На виборах була спостерігачем від Радикальної партії Олега Ляшка. За нього і голосувала. Подобається те, що він наш земляк, молодий. Вірю, що з ним було б країні краще. Минулі вибори голосувала за Тимошенко, тепер хай підліковує своє здоров’я. Коли Ляшко цієї весни був у Варві, чоловік із сином їздили на його виступ. Повернулися раді, щасливі: Олег Валерійович говорив зі сцени ті слова, які крутилися на язиці у кожного, хто прийшов на зустріч з ним.
Шкода, звичайно, що Ляшка не вибрали президентом. Зате у трійку лідерів увійшов.

Віктор Тимошенко, домогосподар, село Гусавка Менського району:
— На вибори ходжу завжди. Був і цього разу. Пішов об одинадцятій ранку, щоб не спізнитися. Черги не було. Свій голос віддав за Петра Порошенка. Вважаю, що нема більше нікого підходящого. Минулого разу голосував за Гриценка. Цього разу змінив думку.
За свою однофамілицю Юлію Тимошенко не голосував, бо думаю, Порошенко порядок у країні наведе швидше.

Ігор Єременко, провідний інспектор Бобровицького районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій, екс-начальник:
— Прийшов на дільницю близько першої дня, черг не було. Чи лунала музика, не звернув уваги. За кого голосував, не скажу. Чи голосував за гроші? Як ви можете взагалі таке питати! Я патріот.

Лариса Грищенко, учитель початкових класів Лихачівської школи, Носівський район:
— Я двічі була головою виборчої комісії, тричі — членом, на цих виборах — секретарем. Вибори проходили якось піднесено. Люди багато жартували.
Підрахунок голосів закінчили швидко. Уже після одинадцятої були вдома.
У селі переміг Порошенко. Але я голосувала за Сергія Тігіпка. Він — людина серйозна і розумна. Дарма, що був у «регіонах».

Володимир Спичак, учитель фізкультури Лихачівської школи, Носівський район:
— Я був членом виборчої комісії, а також головою виборчого штабу Юлії Тимошенко у селі Лихачів. Мій кум теж брав участь у виборах, але від Порошенка. Та спілкуємось нормально. Не посварилися.
Я носив скриньку людям, які голосували вдома. Все було чесно. Старенькі, бувало, казали: «Та поставте галочку, за кого хочете». Але ми відмовлялися. При ісполнєнії.
Ми ніде і не випивали. Хоч і пропонували: «Григорович, будете?». Тільки на дільниці по 20 гривень склалися на обід.
На вибори ходжу і дивлюся, щоб не нагинали людей. Щоб усі голосували, за кого хочуть. Це право людини.
Сам же голосував, звісна річ, за Юлію Тимошенко. Бо у ВО «Батьківщина» уже більше 10 років. Думаю, що для виграшу Юльці треба було змінити риторику. От Порошенко відмовчався, відсидівся: і сепаратисти, і майданівці задоволені. А що він там думав насправді, хто його знає.

Ігор Діденко, головний лікар Срібнянської центральної районної лікарні:
— Було все нормально. Ніяких черг. І що найголовніше, не було тиску чи диктатури. Демократична обстановка. Я голосував за президента України. За Порошенка, звичайно. За мир.

Ганна Віктор, пенсіонерка, с. Данівка, Козелецький район:
— Голосувалося гарно. Черги у половині дев’ятої ранку не було. Від попередніх вибори відрізнялися тим, що ніхто нікого не підкупляв. Коли за Януковича голосували, по сотні таким бабам, як я, давали.
Голосувала за Порошенка. Не те, що я впевнена, що він нам щось дасть… Просто за Юлю голосувати не було сенсу. Ми вже за неї голосували. Я до неї і дзвонила, і писала зі своїми проблемами — тиша.

Ганна Передня, пенсіонерка із села Халявин Чернігівського району:

— Голосувала за Порошенка. Мо’, наведе порядок. Щоб не воювали да дітей не вбивали.
А нам все одно хто. Хто б не був, простим людям добра нема. Я була при Кучмі у народному контролі. Кучма контролює, а голови по селах розкрадають. При Кравчуку — заощадження пропали. Як він став при владі, так і гроші десь ділися.
Так що хай буде Порошенко, він мужчина представітєльний, похожий на президента і дуже грамотний. За Ляшка хотіли голосувать. Люде його люблять, бо правду каже. Кріпко гарячий. А сусідка одна, їй 85 років, казала: «Я буду за Рабиновича. Жиди дружні, дак, мо’, і нам буде добре».
Проголосували швидко, без черг. Чоловік 400 із села голосувало, а чоловік 300 — ні. їм усі кандидати погані, одні вони добрі. От тільки музики на дільниці не було, бо, сказали, війна.

Тижневик «Вісник Ч» №22 (1464)

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;In fact, “it was kind of an accident,” he saysI guess anybody who wants to get famous or make some noise comes to Papi, right.occhiali gucci
, McGrath, P.escarpin louboutin pas cher
Pa rieu et sa famille, M.hollister frankfurt
According to Chrisman (2004) during the last forty years, the researchers gradually became aware of the size of the implied network of GIS.michael kors bags sale uk
During the playoffs, it’s more of every coach,” Walton said.mulberry handbags uk
2 pick in NBA draft The Lakers, who could have lost the pick if they dropped below the fifth spot, instead move up to No.mcm sale
hogan outlet

Коментарі закриті.