траваНезважаючи на застереження та профілактичну роботу, яку проводять рятувальники та екологи Чернігівщини, громадяни продовжують спалювати сміття та суху рослинність, як на відкритих територіях, так і на власних присадибних ділянках і дачах. Як результат, за останню добу рятувальниками підрозділів ДСНС України у Чернігівській області було ліквідовано 13 пожеж в екологічних системах.

Так, лише у Чернігівському районі біля сіл Мажугівка, Буди та Жавинка вогнеборці ліквідували загоряння на загальній площі 75 га.

На відкритих територіях у Ріпкинському, Ніжинському, Новгород-Сіверському, Сосницькому, Менському, Козелецькому, Корюківському, Куликівському та Бахмацькому районах площа пройдена вогнем склала понад 39 га, пошкоджено 1 житловий, 5 нежитлових будинків та 9 господарчих споруд.

Причиною всіх пожеж стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

У зв’язку з цим, Управління ДСНС України у Чернігівській області закликає мешканців та гостей Чернігівщини бути уважними й обережними при поводженні з вогнем. Пам’ятайте, що відповідно до вимог природоохоронного законодавства спалювання сміття та сухої рослинності взагалі заборонено, а розпалене багаття, кинутий непогашений сірник або недопалок можуть стати причиною пожежі.  Також контролюйте розваги дітей, які можуть вигадати небезпечні ігри з вогнем.

Коментарі закриті.