За державну зраду до 9 років позбавлення волі засуджено колишнього військовослужбовцяДеснянський районний суд Чернігова виніс вирок у кримінальному провадженні стосовно колишнього військовослужбовця, затриманого за підозрою у державній зраді.

Співробітники Управлінням СБ України в Чернігівській області викрили та припинили злочинну діяльність зловмисника у червні 2014 року, повідомила прес-група УСБУ.

У ході досудового розслідування встановлено, що військовий контрактник за завданням російських спецслужб збирав відомості щодо військової частини, де він проходив службу (у т.ч. інформацію про осіб офіцерського та керівного складу, які брали участь у АТО, схеми оборони військових містечок). Зібрану інформацію зловмисник передавав спецслужбам РФ. Під час судового розгляду всі ці факти були підтверджені матеріалами, отриманими в рамках кримінального провадження, та показами свідків.

За вироком суду громадянина України було визнано винним за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 9 років позбавлення волі.

Коментарі закриті.