Звітно-виборча конференція районної ради ветеранів України відбулася у день 67-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників. Керівники району, представники громадськості і ветерани поклали вінки і квіти до обеліска Слави і вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання. Учасників і делегатів конференції вітали голова районної ради Володимир Невжинський, заступник голови райдержадміністрації Павло Терентієв, секретар міськради Валентина Новик, ветеран праці Ілля Щербатенко та інші.

Голові районної ветеранської організації Раїсі Москальській було що розказати на конференції, бо за чотири роки зроблено немало добрих справ. Налагоджено міцну і продуктивну співпрацю з органами влади, місцевого самоврядування, управлінням праці і соціального захисту населення та територіальним центром по обслуговуванню одиноких і непрацездатних громадян. Плідно працюють первинні ветеранські організації Жовтневого, Березни, Мени, Киселівки, Величківки та інші.

У Блистові, Куковичах та Величківці відбулися перепоховання воїнів, які загинули у роки Другої світової війни. Наш район відвідали аташе посольств Білорусі і Росії в Україні і вручили заслужені нагороди ветеранам, які визволяли ці країни від німецько-фашистських загарбників.

На базі районної ветеранської організації відбувся всеукраїнський семінар голів обласних ветеранських осередків України. Раїса Москальська ділилася досвідом своєї роботи. Міністерство праці України нагородило Раїсу Михайлівну почесною грамотою за її плідну роботу і організацію всеукраїнського семінару.

Протягом звітного періоду до районної ветеранської організації надійшло чотири письмові і 108 усних заяв від ветеранів. Люди похилого віку порушували клопотання про здешевлення ліків, забезпечення паливом, висловлювали побажання, аби по місту курсував автобус.

Ветерани війни отримали три автомобілі, а путівок на оздоровлення їм виділяється недостатньо, торік, наприклад, не було жодної.

У Будинку ветеранів, що у Стольному, створені всі умови для гідного перебування одиноких і немічних – триразове калорійне харчування, тепло, медичне і культурно-соціальне забезпечення. Нині там проживають 35 стареньких, на зиму очікується поповнення. Про підопічних у Будинку ветеранів дбають не на словах, а на ділі – двом з них вдало зроблені операції на очах у кращих клініках області.

Гордістю районної ветеранської організації є хор. Виступи співочого колективу слухали у Чернігові і Щорсі, Ленінівці і Чапаєвці, Лісках і Блистові. У Мені хор виступає на усіх районних культурно-мистецьких заходах. Дякуючи районній владі і спонсорам учасникам хору придбано сценічні костюми, баян, колектив має штатного музиканта.

Усі свої справи ветерани району приурочували до 67-ої річниці визволення України від фашистів і 70-річчя партизанського руху. Наступного року вони святкуватимуть 25-річчя утворення ветеранської організації. Про це докладно говорив у своєму виступі голова обласної ветеранської організації Анатолій Москаленко. Він щиро привітав з ювілейними днями народження Раїсу Москальську і генерала у відставці Михайла Артамонова і вручив їм іменні медалі та почесні грамоти. Подарунки, квіти і теплі слова іменинники отримали і від міської ради, райдержадміністрації, райвійськкомату.

Районна ветеранська організація нагородила почесними грамотами кращих голів первинних осередків.
Відбувся організаційний пленум районної ради ветеранів. На його засіданні очільником ветеранів Менщини знову обрано Раїсу Москальську.

Коментарі закриті.