На міському стадіоні відбувалися районні змагання школярів, присвячені Дню фізкультури та спорту і Року спорту та здорового способу життя. Окрім грамот переможців та призерів, усі учасники отримали ще й солодкі подарунки.

Спортивне свято організували відділи освіти та у справах сім’ї, молоді і спорту РДА за сприяння депутата обласної ради Григорія Данька. Школярі з районного центру, Березни, Феськівки та Данилівки змагалися у штовханні ядра та бігу на різні дистанції, стрибали в довжину, також брали участь в першому етапі змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч».

– Дуже порадувало те, що з кожним роком юних прихильників спорту та здорового способу життя більшає, – поділився приємними новинами начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА Віктор Ємець. – Якщо раніше такі змагання збирали 50 – 60 учасників, то в цьому році їх було 180! Велика подяка та шанування усім тренерам, які виявили ініціативу та змогли згуртувати дітей.

Юні спортсмени виступали у трьох вікових категоріях: 5 – 6 класи (біг 60 метрів та стрибки в довжину), 7 – 8 і 9 – 10 класи (біг 60 і 200 метрів та стрибки в довжину).

Найкраще штовхнули ядро жителі райцентру Дмитро Манжай та Олена Полоз. Перемогу в легкоатлетичному двоборстві здобули представники молодшої вікової групи Максим Лукаш і Маша Лобода. В середній віковій категорії перші місця дісталися менянину Ігорю Якименку та жительці Березни Лілії Мозговій. Впевнено перемогли супротивників старшокласники районної гімназії Ольга Журило і Артем Бреус.


Коментарі закриті.