Тендітна жінка Наталія Павлова зважилася взяти участь у проекті популярного телеканалу «1+1». І змінила не тільки зовнішність, але й своє життя…

Сіра мишка
Мама Наталії – корінна менянка, тато родом з Феськівки. У нашому місті пройшли дитинство і юність героїні.

Навчалася на той час в школі імені Леніна (нині районна гімназія). Зірок з неба не хапала, але була «міцною хорошисткою». Особливо математика з алгеброю подобалися та легко давались.

По закінченні десятилітки, за рішенням «сімейної ради» та з урахуванням власних вподобань, вступила Наталка до Конотопського медичного училища. Рішення співпало з покликанням душі – вже 20 років працює Наталя медсестрою в районній лікарні. Спочатку в дитячій консультації, а потім – в хірургічному відділенні. І ніколи не пошкодувала про свій вибір.

Спливали роки, як вода. Вийшла заміж, народила сина Артемка. На жаль, не склалося сімейне життя, розійшлись. Та не боялися хвацькі руки молодої медсестри ніякої праці: що грядки впорядкувати, що приготувати страви святкові. Навіть фундамент для сараю залити – все встигала.

І донечка Наталочка сім’ю прикрасила (Наталія Павлова вдочерила дівчинку, коли тій було шість рочків – авт.).

У всьому лад був у працьовитої господині. Тільки ж друзі і знайомі навіть не підозрювали, що коїться у жіночій душі. Наділивши добрим серцем і лагідною вдачею, доля поскупилася на красу зовнішню. Ще у школі однолітки дражнили Наталку «довгоносиком». А з віком фізичних недоліків тільки побільшало – з’явилася зайва вага та зморшки. Все це заважало почувати себе впевнено і розкуто. А що треба жінці для щастя?..

Дивовижне перевтілення
Колись по телевізору йшов американський проект, в якому завдяки пластичній хірургії та іншим спеціалістам прості жінки з нічим не примітною зовнішністю перетворювалися на справжніх красунь. Наталя, затамувавши подих, спостерігала за чарівними перетвореннями на екрані і мріяла:

– От би у нас таке зробили, – билася сполохана думка. – От якби самій так…
І розуміла, що мрії її нездійсненні. Але так хотілося вірити у добру казку.
Якось, під час перегляду телевізора, Наталія довідалася, що канал «1+1» запровадив по­- ­діб­ний вітчизняний проект – «Операція Краса». І продюсери пропонують всім бажаючим взяти у ньому участь.

– Заповнила анкету і відправила її на електрон­ну адресу передачі, – згадує Наталя. – Днів через десять мені зателефонували і запросили на перший етап відбору, який проходив на кіностудії імені Довженка. Брали в ньому участь, мабуть, більше тисячі жінок. У наступний етап відбору потрапило лише 48. А коли я виявилася серед переможців кастингу, все одно не вірилося до останнього. Неначе все це проходило з кимось іншим, а не зі мною.

Після відбору Наталя поїхала в одну з найкращих пластичних клінік Ізраїлю. Особливих умов не було: підписала контракт, повідомили, що з собою потрібно брати. Набагато складніше було морально.

– Я православна віруюча, – розповідає Ната­­­­ля. – Переслідували думки: а чи правильно я роблю? А потім вирішила – якщо Господь дав людині можливість проводити такі операції, то скористатися цим не буде гріхом. А тоді ще й поклала на ніч під подушку дві записки зі словами: «Їхати» і «Не їхати». Попрохала Божу Матір допомогти мені з прийняттям рішення. Вранці дістала з-під подушки папірець, розгорнула: «Їхати». Після цього усі сумніви минули.

До останньої миті вона не могла повірити, що стала учасницею шоу. Тільки зійшовши з трапу літака і побачивши Тель-Авів, переконалася в реальності подій.
Один з провідних хірургів Європи Роні Москона поставив за мету перетворити Наталю на привабливу та впевнену у собі жінку і дати їй можливість насолоджуватися повноцінним життям.

Наталії зробили близько 10 операцій. Після цього з нею працювали дієтолог, фітнес-тренер, стоматолог, стиліст, перукар, косметолог.

Нове життя
Зовнішні зміни були настільки кардинальними, що під час зустрічі її не впізнали друзі і навіть власна донька.

– Наталочка була настільки приголомшена моєю новою зовнішністю, що не могла повірити, що це дійсно я. Та й зараз ще інколи торкається мого обличчя, ніби перевіряючи його справжність, – зізнається учасниця шоу «Операція Краса».

Перевтілення перевершило всі сподівання. Вляглися пристрасті, зайняла в шафі своє місце шикарна сукня, подарована організаторами шоу. Але ще довго згадуватимуться неповторні краєвиди екзотичної країни, християнські святині Єрусалиму і п’янке почуття щасливого фіналу чарівної казки про Попелюшку.

– Тепер я насолоджуюся життям, – посміха­ється Наталія. – Я задоволена собою, мені подобається, що на мене звертають увагу чоловіки. Мені подобається бути справжньою Жінкою. І стільки всього ще хочеться встигнути…

Фото з архіву Наталії ПАВЛОВОЇ.

Коментарі закриті.