Призов триватиме у квітні-травні. Хлопців від 20 до 27 років (а не з 18 по 25, як було раніше) братимуть до Збройних сил України, Національної гвардії та на Держспецтрансслужбу. З Чернігівщини заплановано призвати на строкову службу 700 осіб, – повідомляє Вісник Ч.

Найбільше призвуть хлопців із Дніпропетровщини (1630), найменше — з Луганщини та Донеччини (відповідно 100 і 200 осіб). Усього військову форму мають одягнути 21126 тих, хто ще не служив.

Минулого року призову на весняну строкову службу до ЗСУ взагалі не було. Ще будучи при владі, колишній президент Віктор Янукович встиг його відмінити. А потім українців сколихнула мобілізація тих, хто служив раніше.

Порівняно з 2013 роком цьогоріч з Чернігівщини строкову службу мають пройти більше хлопців (у 2013-ому загальна кількість була 490, з них — 290 ЗСУ, 130 — внутрішні війська МВС і 70 — «дорожники»).

Порівняно з 2012 роком кількість строко-виків майже не змінилася. Тоді призвали 702 особи.

Найбільше ж за останні п’ять років. Чернігівщина видала строковиків у 2011 році. Їх було 895: 695 — ЗСУ, 130 — ВВ МВС, 70 — Держспецтрансвійська.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Tous les autres facteurs sigma de P

Le corps a transf en Isra a constat un photographe de l’AFP.hogan outlet
If News Corp can find a way around that, then possibly I’ll take this more seriously.mulberry outlet uk
In debate over protecting wolves

Log inCreate account

LAMAR VALLEY, Wyo.cheap toms
Speaking at the occasion, Lamin Nyabally, Permanent Secretary 1, Office of the Vice President, said UNFPA has been complementing government efforts in developing different sectors such as health, education, women empowerment and poverty alleviation.michael kors boots uk

Veterinary technician Rebekah Boan said that, other than a right foot that won’t open or close and slight lethargy, the surviving eagle seems to be OK.mcm backpack for sale
In A Twitter I’m Like, “Wow.toms wedges

Мітки: ,

Коментарі закриті.