dpiЗ 01.01.2013 р. набрали чинності зміни в пункті 7 статті 3 Закону України від «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг» .

Згідно з вказаним пунктом суб’єкти господарювання, що проводять розрахунки за готівку при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування і послуг, зобов’язані надавати до органів ДПС по дротовим або бездротовим каналам зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, інформацію про обсяги проведених розрахункових операцій, яка міститься у фіскальній пам’яті РРО.

Станом на 01.03.2013 р. у Менському районі використовується 136 зареєстрованих в податковій інспекції касових апаратів. Проте тільки 17 касових апаратів приведені у відповідність новим вимогам.

Таким чином, в даний час підприємці здійснюють господарську діяльність з порушенням чинного законодавства України.

Менська МДПІ звертає увагу, що відповідальність за ненадання звітності про використовування РРО в електронному вигляді наступає з 01.07.2013 р.

Нагадуємо! Для суб’єктів господарювання існують два шляхи для виконання вимог законодавства: шляхом придбання нової касової техніки або шляхом доробки діючої касової техніки – приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних. Доробка проводиться в сертифікованих Центрах сервісного обслуговування.

Не зволікайте! Звертайтеся до виробників РРО або в Центри сервісного обслуговування з питань підключення зовнішніх модемів і доробки внутрішнього програмного забезпечення РРО. У найкоротші терміни проведіть відповідну модернізацію або заміну використовуваного Вами касового апарату.

Коментарі закриті.