Юним березнянцям подарували музичний центрБерезнянський Будинок дитячої та юнацької творчості відзначив своє 60-річчя. Про те, як відбувалося святкування, «Нашому слову» розповіла культорганізатор закладу Алла Холявко.

Цьому передувала копітка, але приємна робота. До свята готувалися заздалегідь і не один місяць. Зокрема, було організовано виставку дитячих робіт, гарно прибрано святкову залу, підготовлено концерт.

Уже за традицією нотку позитиву, гарний настрій та заряд бадьорості дарували всім талановиті ведучі Тарас Овчаренко та Марина Шумна. Педагогічний колектив разом з вихованцями розіграли гумористичні сценки, у головній ролі яких був перевіряючий.

Юні вокалісти Тетяна Столенець, Анастасія Мироненко, Вікторія Дмитренко, Марина Приліпко, Єва Андрушко, Анжеліка Саакян, Олександра Кухта, сестрички Юлія та Яна Чернявські вітали присутніх гарними піснями, які розчулили та торкнулися душі кожного глядача. Танцювальні колективи закладу порадували гарними композиціями.

Привітати з ювілеєм працівників та вихованців Березнянського Будинку ДЮТ завітали і поважні гості з району та області, а також випускники та педагоги, які розпочинали тут свою професійну діяльність.

Керівництво району подарувало закладу музичний центр та мікрофони. За плідну працю, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління педпрацівників було нагороджено почесними відзнаками.

Коментарі закриті.