Оголошені підсумки обласного конкурсу дитячої літературної творчості «Хай весь світ дивують нині діти неньки України».

Як повідомили “Нашому слову” у Менській районній дитячій бібліотеці, у номінації «Проза» у молодшій групі перше місце за твір «Небажаний подарунок» здобула семикласниця школи ім. Шевченка Оля Панченко. Третє місце посіла семикласниця гімназії Маша Захарченко за казку «Пригоди у підводному царстві».

У старшій групі два других місця отримали Ірина Картель – восьмикласниця Волосківської школи за есе «Хати-пустки» та Андрій Василенко – дев’ятикласник школи ім. Шевченка за казку-фентезі «Пан Елгон, або Квітка Милосердя».

Заохочувальні місця мають: IV – Матвій Моценко, 9 років (с. Бірківка) за казку «Вербові котики» та VI – Альона Чкана, 17 років (с. Волосківці) за твір «Казка поряд».

На конкурс надійшло близько 120 творчих робіт – віршів, казок, оповідань, літературних замальовок. Твори переможців будуть розміщені на сайті Чернігівської обласної бібліотеки для дітей.

У Мені тим часом у Міжнародний день дитячої книги до обласного флеш-мобу “Ми, маленькі українці, любимо читати” приєдналися учні 2-Б класу школи ім. Шевченка.

Коментарі закриті.