Березна-ярмарокУсі ми пам’ятаємо історії про те, як хитрі завойовники купували в нецивілізованих туземців їхні землі та інші багатства за скляні намиста. Але ніхто й ніколи не чув про те, щоб цивілізовані люди самі влаштовували аукціон по розпродажу свого багатства і можливостей за брязкальця.

Втім, схоже, саме це вирішили зробити у Березні під час Покровського ярмарку 12 жовтня 2014 року.

Проте спочатку послухаємо виступи кандидатів в народні депутати.

А ось і намагання матеріально розкрутити кандидатів:

Чи справді березнянці вважають, що кандидати і депутати Верховної Ради тільки для того й існують, щоб роздавати подачки? Спілкування показало, що ні, розуміння в березнянців досить вірне.

Тож виникає питання: чому організатори ярмарку на перше місце поставили прагнення отримати матеріальну допомогу від кандидатів, а не якісну державу з високими стандартами життя? Чи не є така політика за своєю суттю зрадою Батьківщини? Чи не в результаті такої профанації державотворення ми сьогодні маємо економічну розруху, агресію ласих до рабовласництва північних сусідів і смерті полеглої у війні молоді?

Абсолютно вірне твердження, що попит породжує пропозицію. Озвучений березнянськими організаторами ярмарку попит орієнтований на пошук і обрання таких кандидатів в народні депутати, котрі в першу чергу дбатимуть не про державу, а про своє збагачення для того, щоб було чим задовольняти дрібні прохання електорату. В результаті Україна ще більше руйнуватиметься. Чи це є саме тим, що потрібне березнянцям, мешканцям Менського району і України в цілому? Звісно ж, ні.

Залишатися на ту частину ярмарку, під час якої планувалося публічне вручення всіляких презентів від кандидатів, ваш покірний слуга погидував. Натомість, для користувачів сайту Нашого слова – сумна пісня від ведучого Майдану.

 

Коментарі закриті.