Менянка Тетяна Костюк творить дива зі звичайних електролампочок, шишок, квасолі і навіть шкарпеток.

Пухнасті котики, усміхнені гномики, вайлуваті пінгвіни – таких ялинкових іграшок у магазині не купиш, вони ексклюзивні, тому що зр

облені власноруч.

– Насправді все не так і складно, потрібно лише мати бажання творити, фантазію та трохи вільного часу, – пояснює Тетяна Геннадіївна. – Електролампочку покриваємо грунтівкою (звичайною, будівельною). А як висохне – можна малювати на ній і олійними фарбами, і гуашшю. Гарно виходить, коли додати блискіток. А можна об’ємні фігури створити за допомогою звичайної манної крупи. Можна і засніжені пейзажі намалювати, і носик-вічка-ротик-вуса – вийде симпатична тваринка.

Ще одна технологія створення ялинкових іграшок – за допомогою пап’є-маше. Надуваємо звичайну повітряну кульку і обклеюємо її пап’є-маше. А потім вже на цю основу можна наклеїти папір, нанести оздобу, намалювати щось. Як основу можна використати і будь-яку пластмасову кульку. Ялинкові кульки можна створити навіть із дрібних шишок, квасолі та кавових зернят – пофарбувати, оздобити блискітками та мішурою.

Технологій створення новорічних прикрас – безліч. Можна сплести з бісеру мережані зірочки, сніжинки. Або виготовити їх гачком для плетіння і оздобити фурнітурою. З тканини (а особливо з повсті) можна зшити кумедних звірят, сніговичків. Чи створити їх з яскравих дитячих шкарпеток – напхати, обшити, обклеїти.
Ще один цікавий спосіб – виліпити з глини личко, розфарбувати його та приклеїти до нього гарне вбрання – вийдуть красиві ляльки, гномики. Дітям подобається знімати з ялинки цукерки, а можна виготовити і їстівні іграшки – спекти пряники у формі тваринок, полити їх кольоровою глазур’ю.

Останнім часом повернулася мода на домашні, створені у колі сім’ї ялинкові іграшки. Отак за роботою та спілкуванням з дітьми проходять передноворічні підготування. А потім, дістаючи ці іграшки через рік – другий, а то і через багато років, будете згадувати, як колись довгими зимовими вечорами готувалися до новорічних свят у сімейному колі.

Коментарі закриті.