IMG_0201_500x375Березнянця Романа Гука разом із дружиною та місячною дитиною чернігівські даішники висадили з власного автомобіля за борг, якого, як з’ясувалося, не було.

У четвер, 17 вересня, чоловік їздив у Чернігів, де йому потрібно було відремонтувати автівку та доставити дитину на щеплення до лікарні. Коли з дружиною владнали свої справи і вже під вечір виїжджали з Чернігова, автівку зупинили даішники на контрольно-пропускному пункті, який знаходиться на виїзді з міста. Причину зупинки пояснили тим, що затримують машину, бо спрацювала автоматична система «Рубіж». Як з’ясувалося згодом, затримання ініціювала менська виконавча служба. Це стало для Романа повною несподіванкою, адже за собою не відчував жодного «гріха» і ніяких попереджень від виконавців раніше не отримував. Отак молоде подружжя з крихітною дитиною на руках залишилися край дороги у чужому місті. Автомобіль правоохоронці поставили на штрафмайданчик, де зберігання коштує 600 гривень на добу. Автобусом молоді люди дісталися своєї оселі в Березні – втомлені та в розпачі.

Борг, якого не було

Наступного дня Роман, озброївшись відеокамерою, поїхав у Мену з’ясовувати, за що саме виконавці затримали його транспорт. У відділі державної виконавчої служби Менського районного управління юстиції чоловіку повідомили, що він має заборгованість у сумі 19 тисяч 500 гривень по аліментах на дитину від першого шлюбу. Формувався борг протягом двох років. Коли ж Роман пред’явив наявні в нього чеки, які за цей час не розгубилися, то виявилось, що борг складає всього 500 гривень, та й то через те, що останні місяці трішки зросла мінімалка. Сказали чекати до понеділка, але Роман не згодився і вже в обід у службі все перерахували і дали звернення до ДАІ про припинення розшуку автомобіля. У п’ятницю ввечері Роман автівку забрав, але сплатив за стоянку 600 гривень. Каже, що у виконавчій службі йому нічого не компенсували і не вибачилися.

«Віджим»

– Я хотів би побачити того працівника виконавчої служби, який наклав арешт, але він у відпустці, а протягом двох років він зі мною ні разу не контактував, – каже Роман. – Не було навіть попередження про заборгованість чи про можливість затримання автомобіля, хоча я не ховаюся і плачу аліменти справно. Я в шоці від такої ситуації! Як так можна – без рішення суду, без повідомлення, без попередження забрали машину і викинули з маленькою дитиною на вулицю! Нарахували заборгованість, хоча ніхто навіть не поцікавився, чи плачу. Кажуть, що я сам повинен був щомісяця їздити з Березни в Мену і показувати їм чеки, щоб вони могли пересвідчитися, що я плачу вчасно. Хоча, те, що у мене з’явилась іномарка, побачили без моєї допомоги. Вважаю, що єдиним логічним мотивом такої діяльності виконавця є бажання «віджати» автомобіль. Через свою злочинну бездіяльність він штучно створював мою заборгованість і чекав слушної миті нажитись. А коли ми з дружиною придбали у сім’ю автомобіль і зареєстрували його на моє ім’я, то він швиденько оформив затримання у сподіванні того, що грошей для сплати боргу я знайти не зможу. Виручило те, що я зберігав чеки, бо з тимчасовими заробітками, які в мене зараз, не бачив би я свою машину, як своїх вух. Стрес пережив такий, що хтось інший уже запив би, але я точно знаю, що такі речі треба вирішувати тільки розумом.

Не показав чек – боржник

У відділі державної виконавчої служби Менського районного управління юстиції «Нашому слову» ситуацію, що склалася з Романом Гуком пояснили тим, що він проживає в одному місці, а зареєстрований в іншому. А чеки про сплату аліментів, відповідно до закону, він повинен був самостійно щомісяця приносити в службу для підтвердження оплати. Оскільки тривалий період оплати не підтверджувалися, то виконавцем було прийняте рішення про розшук майна боржника. За адресою реєстрації мали бути вислані виконавчі документи.

Але ж чоловіка ні про що так і не попередили! А викинули на вулицю з власного автомобіля наче злочинця…

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;En2004, une demande a été déposée à la Food and Drug Administration (FDA) pour que cet organisme, qui s’occupe du contrôle des aliments aux tats Unis, accepte qu’une allégation soit apposée sur des étiquettes alimentairesI think this season, I the fifth oldest now, so I trying to keep to being young but by now it only by name.mcm bookbags
7m in pension investments), ScotiaBank ($124.chaussures louboutin pas cher
Wolves forward Shabazz Muhammad led all scorers with a career high tying 28 points in 27 minutes.prada bags uk
It is seen that this area is also a very poor part of South Boston.mulberry outlet online uk
Grab a pot of local honey at your next farmers market trip.escarpins louboutin

Коментарі закриті.