За даними експертів, близько половини випускників працює не за фахом, а кожен третій змушений змінювати професію одразу після закінчення навчального закладу.

Аби цього уникнути, у службі зайнятості радять свідомо підійти до вибору професії. Дуже важливо ще в школі зрозуміти, до чого у школярів лежить душа, та піти навчатися за тією професією, яка підходить під тип темпераменту людини, її індивідуальні схильності та здібності.

У Киселівській школі для учнів 10 – 11 класів 8 листопада проведено профорієнтаційний урок «Правильний вибір професії – запорука життєвого успіху».

Разом з фахівцем Менської районної філії Чернігівського ОЦЗ Юлією Руденко учні складали покроковий план вибору професії, аналізували проблемні ситуації, які можуть при цьому виникнути, ознайомилися з он-лайн ресурсами з пошуку роботи для аналізу та вибору майбутньої професії.

Крім того, про основні кроки допомоги у професійному виборі дитини та про послуги служби зайнятості, що надаються учнівській молоді, дізналися батьки школярів та педагогічні працівники школи.

Наразі кожен школяр Менщини може зареєструватись у Менській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості та самостійно пройти тестування з допомогою веб-базованої платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

Коментарі закриті.