IMG_2273Усім відомі історії про те, як інколи власники квартир у великих містах раптово довідуються, що квартира вже давно належить зовсім іншим людям, котрі добросовісно її придбали. А потім хоч судися, хоч не судися, а квартиру навряд чи вернеш. Ось так людські біди починалися з того, що якась недобросовісна посадова особа видала фіктивну довідку. Але ж то десь, не в нас.

На жаль, і в нас так буває. Міський голова Федір Фесюн підписав довідку, в котрій стверджується, що аж 52 паї, загальною площею майже 179 гектарів, залишилися невитребуваними.

Відповідно, Менська райдержадміністрація видала розпорядження №348 від 09 вересня 2014 року про те, що на ці землі можна виготовляти технічну документацію для передачі їх в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Серйозні люди, серйозні підписи та печатки. Але своїми довідками та рішеннями вони фактично анулювали отримані свого часу людьми Державні акти на право власності на землю. Перші ж три людини показали Державні акти на ті паї, котрі згідно з довідкою міськради і рішенням Менської РДА є невитребуваними.

Три. А решта? Слід очікувати, що інформація про інші земельні ділянки також є сфальшованою. Дуже сподіваюся, що меняни переглянуть перелік паїв, котрі перелічені в довідці, на предмет того, чи не позбавили і їх законного права на землю.

Всі документи тут:

Афера з розпайованою землею.

Ганна Петрівна Братишко просто дала копію свого Державного акту на земельну ділянку з кадастровим номером 217. А Григорій Михайлович Довгаль (406 номер), та Коробейнікова Антоніна Володимирівна (187 номер) ще й розповіли про свою власність.

Чому Федір Фесюн, замість дбати про інтереси своїх виборців, опікується символами тоталітарного минулого – знесеного народом пам’ятника кату України, будівництвом алеї героїв дармової соціалістичної праці, подібне?

Залишається сподіватися, що правоохоронці ретельно розберуться з цим випадком і дадуть належну оцінку діям посадових осіб. А ми всі нарешті почнемо думати про те, кого нам потрібно обирати – панів над собою чи виконавців своєї волі. Може, вже час починати ставати господарями і свого міста, і своєї держави? Бо якщо ні, то втратимо все – обрані нами пани нас нашого ж і позбавлять.

Коментарі закриті.