У випадках коли щось з’являється так же несподівано як і недоречно, про нього кажуть: “Воно як здрасьте!”.

 

 

 

Мабуть, на кожному підприємстві можна зустріти персонажа, котрий нічого робити і не вміє, і не хоче, а натомість завжди дістає начальство всілякими позбавленими реальної цінності ініціативами. В такий спосіб даний персонаж намагається створити враження своєї корисності і потрібності.

Попри те, що в міськраді робилася спроба возвеличити себе до статусу влади над народом, Примаков добре знає, що дуже залежать від народу. Ось тому і скаче перед людьми і доречно, і недоречно.

Відкриваєш сайт міськради щоб отримати якусь важливу інформацію, і тут тобі з правого верхнього кутка вискакує абсолютно недоречне і непотрібне “здрасьте”!

Не цурається Примаков попіаритись і на патріотичній темі. Ось вчинив вандал наругу над могилами полеглих в АТО за Україну воїнів. Звісно, всі обурені, звісно, поліція посилено шукає поганця. І тут на тобі, від Примакова чергове “здрасьте”!

Ну нехай би поліція попрохала допомоги в людей інформацією, нехай би Мурований з ветеранами виступив зі зверненням чи представник райвійськкомату, ні, всі мовчать і чекають доки поліція знайде поганця. Хто може чимось дієвим, допомагає.

А Примаков яким боком до цього всього? Він що, головний тут? Ні тимчасово найнятий виконавець волі громади. Все.

Поліція знайде, в них дієвий професійний колектив і керівник достойний. А він чого пнешся з обіцянкою незрозуміло якої винагороди, щоб потім, як та муха на розі бика сказати: “Ми орали!”.

Електорат Примакова, коли того зловили на отриманні хабара в 1000 доларів, обурювався, мовляв, не міг Примаков повестися на таку дрібницю, в нього однієї зарплати ого скільки! Що ж, побачимо як винагородить Примаков поліцію і тих, хто їй допоможе знайти вандала!

Радує те, що люди вже трохи почали відрізняти тих, хто реально працює, від популістів. Зокрема, це показали вибори до Верховної Ради по нашому округу. Хоча, якби Примаков продемонстрував виборцям віртуозну гру на роялі, в манері Зеленського, невідомо хто б переміг.

Звісно, можна було б просто посміхнутися про себе і виносити цю тему на загал, але дуже дорого, неймовірно дорого нам обходяться популісти, котрих ми обираємо замість професіоналів. В тому числі платити доводиться і життями наших воїнів.

Сумно…

 

Коментарі закриті.