vorЦього року в Менському районі скоєно 25 крадіжок з магазинів, 15 з них розкрито, а 10 залишаються не розкритими. Працівники міліції проводять оперативно-розшукові заходи щодо встановлення та затримання крадіїв.

Про це «Нашому слову» повідомив т.в.о. начальника райвідділу УМВС України в Чернігівській області Мирослав Усік.

Здебільшого зловмисники вибирають магазини, які не обладнані сигналізацією, не підключені до пульту централізованої охорони, не ведеться відеоспостереження. Як правило, крадії проникають уночі, виламуючи ролети на вікнах або вхідних дверях чи розбиваючи вікна та виламуючи решітки.

Ось кілька недавніх прикладів. У Киселівці зловмисники залізли у магазин, розбивши віконне скло. У Чапаєвці, щоб пробратися всередину магазину, злодії зламали навісні замки на вхідних дверях. А в менському магазині «Мрія» також розбили вікно.

Власники магазинів повинні у першу чергу самі подбати про збереження свого майна, підключивши торгові точки до пульту централізованої охорони чи встановивши на магазинах або поряд з ними камери відеоспостереження, а також укріпивши вікна і двері. Сільські магазини можна обладнати так званими ревунами або хімічними пастками.

І хоча таке оснащення торгівельного об’єкту потребує витрат, у подальшому це допоможе уберегтися від пограбувань.

Крадіжкам майна, особливо з магазинів, можна запобігти лише при тісній співпраці міліції та громадськості. Керівництво райвідділу внутрішніх справ просить жителів району не стояти осторонь цієї проблеми і повідомляти на номери 102, 2-15-63 або дільничним інспекторам інформацію про підозрілих осіб, які намагаються скоїти злочин.

Коментарі закриті.