Як в Менському районі модернізують спортивні майданчикиОднією з нових соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича є модернізація дитячих спортивних майданчиків. На виконання цієї ініціативи та з метою популяризації спорту та залучення молоді до здорового способу

життя в районі щорічно проводяться відповідні заходи щодо упорядкування, облаштування та поточних ремонтів спортивних майданчиків та споруд.

Про це “Нашому слову” повідомив завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Менської РДА Віктор Ємець.

За його словами, щорічно проводяться поточні капітальні ремонти спортивних споруд та майданчиків в навчальних закладах району відповідно до бюджетних призначень на відділ освіти.

З метою популяризації спорту та залучення молоді до здорового способу життя у Мені облаштовано майданчик для пляжного волейболу, де проводяться щорічні турніри на кубок міста. В Менській ДЮСШ в 2012 році за рахунок коштів батьків (50%) та коштів районного бюджету (50%) на суму близько 26 тис. грн. відремонтовано спортзал та проведено заміну чотирьох віконних блоків.

На території Киселівської сільської ради в 2012 році на спонсорські кошти був відкритий футбольний майданчик, на якому проходять районні та міжрайонні змагання. В 2013 році в цьому селі на території парку планується відкрити волейбольний майданчик. Вже розчищене місце для його облаштування, відкритим залишається питання фінансування.

У Березні в 2012 році за рахунок благодійних внесків підприємств, організацій та за участі самих спортсменів оновлено спортивні споруди, збудовано нові роздягальні, встановлено дитячий майданчик. В 2013 році планується ввести в експлуатацію дані споруди та встановити спортивний майданчик. Також з коштів бюджету розвитку заплановано виділити 50 тис. грн. на облаштування стадіону.

У Волосківцях за рахунок благодійних внесків на суму близько 7 тис. грн. відновлено баскетбольний і волейбольний майданчики та спортивні снаряди, облаштовано спортивний майданчик в дитсадку, в приміщенні школи відремонтовано спортзал.

У Макошине в 2012 році відремонтовано баскетбольний і волейбольний майданчики та спортивні снаряди. Проведено реконструкцію спортзалу за рахунок благодійних внесків та коштів селищної ради на суму 12 тис. 300 грн. В 2013 році планується відремонтувати стадіон.

Як зазначає Віктор Ємець, це далеко не весь перелік того обсягу роботи, який ведеться в районі. Але без допомоги громадян та толерантного ставлення до громадської власності нічого б не вийшло. Отож необхідно об’єднувати зусилля та разом піклуватися про здоров’я та фізичний розвиток дітей.

Мітки: ,

Коментарі закриті.