У Блистівській школі пройшло традиційне свято «Запалюємо зірки». Відмінники, переможці олімпіад та конкурсів за сприяння сільського голови Романа Боюна були нагороджені медалями, дипломами, солодкими подарунками та грошовими преміями.

Як повідомила заступник директора Ольга Маштова, рекордсменом за кількістю нагород стала учениця 10 класу Ірина Гринько, яка здобула 6 медалей за зайняті нею призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з географії, екології, у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої», у ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з географії, екології та як відмінниця. Також Ірина брала участь у Всеукраїнському етапі олімпіади з екології, який проходив в Ужгороді.

Цього року грошовими преміями було відзначено також учителів, які підготували учнів до участі в олімпіадах та конкурсах.

Особливо сільський голова Роман Боюн відмітив Сергія Сухоноса, який проводить активну фізкультурно-оздоровчу роботу не лише з учнями, а й з сільською молоддю. Сергій Вікторович як керівник гуртка національно-патріотичного спрямування «Сокіл» виховує справжніх патріотів, готових стати на захист України, як це зробив його батько Віктор Григорович – учасник АТО.

Шкільна волейбольна команда була відзначена Менським міським головою Геннадієм Примаковим і отримала в подарунок комплект спортивної форми.

Дирекція школи та педагогічний колектив щиро вдячні батькам учнів за розуміння та підтримку у підготовці дітей до олімпіад, конкурсів, змагань.

Коментарі закриті.