Мітинг-реквієм по відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у місті розпочнеться 9 травня о 10 годині.

Заступник голови районної державної адміністрації Микола Петрушенко 3 травня провів засідання оргкомітету щодо підготовки та проведення районних заходів по відзначенню Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Він зупинився на необхідності охоплення заходами всіх ветеранів, які безпосередньо брали участь у бойових діях Другої світової війни.

Це і посилення соціального захисту та медичного забезпечення ветеранів війни, відвідування їх за місцем проживання, надання адресних привітань, проведення щорічної акції «Зі святом Перемоги!» тощо.

 

 

Члени оргкомітету детально обговорили план проведення заходів у місті Мена 9-го травня. Було вирішено, що збір керівництва та громадськості відбудеться біля районного Будинку культури.

 

Самі ж заходи розпочнуться о 10-00 годині з пішої ходи через центральну площу міста до обеліска Слави.

 

Окрім цього, в загальноосвітніх навчальних закладах та закладах культури району заплановано проведення цілої низки заходів культурно-мистецького та патріотичного спрямування за участю ветеранів війни та учасників АТО.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА.

Коментарі закриті.