До редакції найближчої газети зателефонувала обурена жителька Березни Оксана Павленко.
– Моя донька перемогла у шкільному конкурсі краси, вважаю, що цілком заслужено, і глядачі нас підтримали. Але мені прозоро натякнули, що я підкупила журі, та й взагалі, перемагати мають ті, хто спонсорує школу. Розберіться!

Різниця – менше півбала

– Про який підкуп журі може йти мова, якщо нам навіть сарай зараз нема за що добудувати! – схвильовано каже Оксана Олександрівна. – Ми нікому хабарів не давали, а просто ретельно готувалися до конкурсу «Міс Осінь». Я для доньки Насті сама вірші склала, обшила сукню справжнім листям та квітами. Наш номер ми репетирували старанно, іноді й допізна. Зате перешкод мали достатньо: спочатку нам неправильно повідомили час початку конкурсу, тож ми ледь не спізнилися, тоді не запустився наш диск із музикою. Довелося галопом мчати додому за музичним центром. Диск хоч і грав, та фонограма звучала дуже тихо, нам у цьому конкурсі зняли бали.

За підсумками кількох конкурсів Настя Волкова (дитина від першого шлюбу носить батькове прізвище) випередила свою конкурентку на 0,4 бала та здобула перемогу.

– Вчителька Людмила Кравченко готувала конкурсантку, яка програла, тож результатами роботи журі лишилася незадоволена, – говорить мама шестикласниці Насті. – Наша бабуся чула, як Людмила Валентинівна відчитувала журі та вголос припускала, що тих підкупили. Все це чули присутні в актовій залі. Як на мене, нас просто принизили.

Кожен – при своїй думці

Ми звернулися з проханням прокоментувати ситуацію до класних керівників шостих класів.

– Я і досі вважаю, що Настя Волкова незаслужено отримала перемогу, адже була одягнена та нафарбована аж занадто як на свій вік, – каже Людмила Кравченко. – Як для шестикласниці вона виглядала досить вульгарно. Все, що я тоді висловила, було сказано на емоціях, насправді я не думаю, що журі було підкуплене. Я бачила, як перед вирішальним конкурсом мама Насті підходила до журі, тож тоді це мені видалося підозрілим. А щодо того, що кажуть, буцімто Настю одностайно підтримали глядачі, то тут важко щось сказати. Як на мене, думки вболівальників на конкурсі розділились.

– Із цим конкурсом взагалі пов’язано багато не зовсім звичних обставин, – вступає в розмову класний керівник Насті Волкової Олександра Паронько. – Підготовка велась у стислі терміни, а через вибори ми навчались у суботу замість попереднього понеділка, тож багато дітей просто не прийшли до школи. У моєму класі сиділо всього троє учнів, Насті серед них не було, тож я вирішила, що вона участі у конкурсі не братиме і наш клас представлений не буде.

Очолювала журі на конкурсі заступник директора з навчально-виховної роботи Діна Доброштан.

– Як на мене, вульгарною на сцені Настя не була, – висловлює свою думку Діна Володимирівна. – Її поведінка теж не виходила за рамки пристойності. Перемогу дівчинці приніс конкурс «Дефіле». Настин вихід та її приголомшливе вбрання вразили всіх присутніх і допомогли заробити необхідні бали.

Сама Настя вважає, що перемогла заслужено.

– Ми підготувалися достойно, два дні шили плаття, репетирували допізна, все у нас було на рівні, – впевнена дівчинка. – Із задоволенням братиму участь у наступних конкурсах і сподіватимусь на перемогу.

Коментарі закриті.