Мобілізовані прийняли Військову присягуНе секрет, що будь-які протиріччя в українському законодавстві використовуються ворогом для посилення внутрішньої напруги. Основні поплічники путінського режиму – російські ЗМД (засоби масової дезінформації) не упускають жодної можливості для проведення антиукраїнської кампанії та створення міжнаціональної ворожнечі, вигадування відвертої брехні.

Черговим поштовхом для цього стала четверта хвиля мобілізації – російські ЗМД просто захлинаються від криків про її непотрібність та незаконність, а зрадники та агенти Кремля в Україні постійно їм піддакують, не полишаючи спроб розхитати ситуацію із середини. У той же час на підконтрольних путінським бойовикам українських територіях «мобілізація» і не припинялась: нещодавно в одній із шкіл Свердловська «повістки в армію ЛНР» вручали батькам… в обмін на дітей.

Черговим викликом для України стане проведення призову на строкову військову службу, адже хлопці, призвані весною 2013 року, служать вже майже два роки. І хоча питання продовження терміну військової служби в особливий період законодавчо врегульоване, вже час цим хлопцям готувати гідну заміну, а їм самим повертатися додому.

– Завдяки змінам до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» це нарешті стало можливим, – пояснює в. о. військового комісара Менського райвійськкомату Віктор Павлюк. – Адже усунуто головну бюрократичну перепону – призов на строкову службу дозволено не лише у мирний час, а також і в особливий період, що триває в Україні з дня оголошення мобілізації з березня 2014 року.

Крім того, продовжено призовний вік. Так, призову підлягають особи віком 18 – 27 років, що не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу, передбачених у ст. 15 вказаного Закону. А строки військової служби в календарному обчисленні (ст. 23) встановлюються: для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу в ЗСУ та інших військових формуваннях, – до 18 місяців. Для осіб, які під час призову мали ступінь вищої освіти магістра, – до 12 місяців.

У ст. 17, що врегульовує порядок надання відстрочок, передбачається, що у випадку призову на строкову військову службу кількох братів одночасно, відстрочка надається одному з них до звільнення в запас іншого.

Зміни торкнулись і ст. 39 Закону. Відтепер військовослужбовцям, що були призвані за мобілізацією, відслужили майже рік та підлягають звільненню за демобілізацією, пропонується укладення короткострокових контрактів, за час виконання яких за військовослужбовцями зберігатимуться робоче місце (посада) і середній заробіток та місце навчання, на час більше від одного року. За такими ж мобілізованими підприємцями, що вступають на контракт, не припиняється державна реєстрація, їм не нараховуються податки та збори у разі не провадження їх підприємницької діяльності та якщо вони не мають найманих працівників.

Крім того, у зв’язку зі збільшенням державного замовлення на підготовку офіцерських кадрів відповідно до потреб ЗСУ Менський райвійськ­комат проводить відбір кандидатів на навчання у військових вищих навчальних закладах та у військово-навчальних підрозділах (військових кафедрах) вузів України. Наприклад, для Менського РВК передбачено сім місць держзамовлення у п’яти військових вузах України.

Про уточнений перелік напрямів, спеціальностей та спеціалізацій підготовки військових фахівців можна дізнатись у відділі комплектування райвійськкомату.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Jordan commanded 58% of the basketball shoe market last year (Nike’s non Jordan basketball business ranked second with 37″Compared to other forms of debate, it forces you to think more critically, more quickly, and rely more on hard evidence.prada purse
Dixon, Jasper Dorward, Jenna Douglas, Sean Downey, Catherine Doyle, Rebecca Dransfield, Kaitlyn M.hollister frankfurt

“That’s the thing about ‘Total Divas’ because you don’t expect me on it; so it brings something new to the table,” she said.mulberry handbags sale

Bring us back to a young Jordan, how did you start with music.mulberry bags outlet
Moaz Kassasbeh, whose fighter jet crashed during a bombing run over Islamic State’s (IS) stronghold of Raqqa in northern Syria early Wednesday.mcm backpacks
It shades out weed seeds so they don’t get enough light to sprout.mulberry outlet

Коментарі закриті.