У працівників Державної пенітенціарної служби робота не мед: ненормований робочий день, жорстка дисципліна, особливий контингент, що відбуває покарання. Але ж люди у погонах залишаються людьми. І вони також потребують віддушини у буденних справах. У Домницькому виправному центрі №135, що на Менщині, про це намагаються не забувати.

На ялинку – до Києва

– Наші співробітники мешкають у Березні, Миколаївці, навіть Чернігові, – розповідає начальник сектору по роботі з особовим складом Домницького ВЦ №135 Світлана Павленко. – Графік роботи досить напружений, не завжди батьки можуть віднайти час, щоб дітей куди-небудь на екскурсію звозити. Тут ми намагаємося допомогти.

На новорічні свята діти працівників ВЦ та члени їхніх сімей (всього близько 50 чоловік) відвідали головну ялинку країни на київському Майдані Незалежності. А ще мандрівникам надовго запам’ятається екскурсія до Клавдієвської фабрики ялинкових прикрас, де вони на власні очі побачили, як народжуються казкові дива для святкової ялинки. Діти мали змогу навіть листи Діду Морозу написати.

До Дня захисту дітей відбулася ще одне поїздка. Тепер вже до Київського зоопарку та музею Великої Вітчизняної війни.

Віват, офіцери!

– У нашому виправному центрі працює багато молодих чоловіків, – каже Світлана Володимирівна. – Середній вік офіцерів – до 30 років. Звичайно, культурні заходи для них також проводилися, але більше спортивного, професійного спрямування. А хотілося чогось більш домашнього. Ось тут і спало на думку провести конкурс «Віват, офіцери!» із цікавими і неочікуваними завданнями, із призами, концертною програмою.

Свято, яке відбулося у Миколаївському Будинку культури, вдалося на славу. П’ятеро офіцерів під пильним наглядом залу відповідали на різноманітні питання, вчили скоромовки, демонстрували фізичну витривалість, плели вінки з польових квітів, змагалися в теорії приготування борщу, а на практиці – перетворювали необхідні інгредієнти у готові вареники.

Березнянський дитячий танцювальний колектив та діти співробітників подарували присутнім чудовий концерт: співали, танцювали, декламували вірші.

Переможцем конкурсу став Владислав Одарченко. Отримавши у подарунок мікрохвильову піч, він, мабуть, наступного разу зможе подивувати жюрі ще й власною випічкою.

Коментарі закриті.