День довкілля минув та весняні турботи продовжуються. Зрозуміло, що за один день ні власне подвір’я, ні тим паче цілий населений пункт до необхідної «кондиції» не доведеш. Тим не менше, комісії з райцентру перевірили, як дбають про чисте довкілля сільські та селищні громади.

У Синявці результати праці видно відразу: розчищений парк (тільки гілля ще не вивезли), прибрані пам’ятники та могили загиблим у роки Великої Вітчизняної. Псує загальне враження тільки купа сміття біля одного з магазинів у центрі села. Але хазяйка заприсяглася усе прибрати за кілька днів.

Місцева влада Городища чомусь проігнорувала весняну толоку. Якщо коло школи, церкви чистенько, то біля обеліску загиблим воїнам – сухе торішнє листя і пусті пластикові пляшки.

Найбільше вразив здоровезний смітник за 15 метрів від сільської ради.

У Стольному – чистота і порядок. А обсяг виконаних робіт – о-го-го! Зі слів сільського голови, під час весняного прибирання вивезли більше 50 кубометрів сміття, одних лише пляшок – майже два причепи.

Семенівці ще продовжували прибирати село. На день відвідин працівники сільської ради, Будинку культури, бібліотеки та дитячого садка упорядковували разом з іншими жителями місцеве кладовище.

У центрі Блистови, як і попід дворами та на вулицях, чисто. Сільський голова разом із кількома працівниками вивозили коником сухе листя, кучугури якого нагребли під час суботника.

Бірківка змогла похвалитися розчищеним та приведеним до ладу двогектарним парком, що в центрі села. Біля пам’ятника загиблим воїнам поралися старшокласники місцевої школи.

Ушня і Осьмаки наводили останні штрихи весняного прибирання. До речі, саме в Осьмаках було залучено до цієї доброї справи чи не найбільше безробітних – 10 чоловік.

Ліски зустріли гостей вибіленими деревами та стовпами і мало не ідеальним порядком. Видно, що людям не байдуже, у якому селі вони живуть. Жінки ще висаджували квіти, займалися клумбами.

Коментарі закриті.