шашликЯк повідомлялося, 8 червня у Мені відбудеться традиційний Троїцький ярмарок. Підприємцям, які братимуть у ньому участь, варто знати основні вимоги до торгівлі продовольчою групою товарів (шашалики, деруни, хлібобулочні вироби тощо). Про ці вимоги інформує заступник головного державного санітарного лікаря Чернігівського, Менського, Щорського, Ріпкинського районів Юлія Зеркаль.

Отож, мають бути:

– Узгоджений асортиментний перелік для виїзної торгівлі на Троїцькому ярмарку.

– Відмітки про проходження обов’язкового медичного огляду продавця та майстра по виготовленню продукції (особи, що задіяна в приготуванні на місці продажу).

– Ветеринарне посвідчення якості на сире м’ясо, сертифікати на ковбасні вироби та інше…

– Забезпечення умов зберігання продукції (герметична упаковка,товарне сусідство).

– Створення запасу води для використання в процесі виготовлення шашлику та інших видів продукції.
– Безпечне обладнання для виготовлення продукції.

– Зразки продукції громадського харчування, що є у продажу, викладати (виставляють) в стаціонарних пунктах продажу з урахуванням санітарних правил, умов товарного сусідства.

– Продукція, що не має упаковки, повинна бути вкрита від пилу прозорою плівкою, корзини
закриті чистою тканиною, а також необхідне обов’язкове додержання температурних режимів.

Забороняється зберігати продовольчі товари на підлозі у відкритій тарі, тримати сторонні речі.

При продажі продукції громадського харчування повинен застосовуватись відповідний інвентар (щипці, виделки, совки, лопатки тощо). Забороняється продаж з кухонного інвентаря (кастрюль, сотейників тощо), що безпосередньо застосовується для приготування їжі.

На автотранспорт, що перевозить продовольчу сировину та продовольчі товари для дрібнороздрібної торговельної мережі, повинен бути оформлений санітарний паспорт.

Пункт торгівлі повинен бути забезпечений відповідним інвентарем та обладнанням, а у разі здійснення продажу продовольчих товарів, що швидко псуються, – холодильним устаткуванням.

Пункти, які торгують напоями на розлив, продовольчими товарами та продукцією громадського харчування без упаковки, повинні мати місця для миття рук, обладнання, інвентаря (або посуд одноразового використання), комплект миючих і дезинфікуючих засобів, дозволених Міністерством охорони здоров’я України, бачки з кришками для збирання відходів. Прилавки мають бути закриті водонепроникними матеріалами.

Обов’язковий охайний одяг, формений чи санітарний одяг і головні убори. Дотримання правил особистої гігієни. Тримання робочого місця, приміщення та навколишню територію в належному санітарному стані. Ввічливість з покупцями.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Faced with that dynamic, Egyptian President Hosni Mubarak chose to allow a free flow of people after explosives created huge breaks in the wall in the town of RafahYPN Directory

Twin Cities

Profile: Get involved witht Connect a group of young professionals (in their 20s and 30s) in the Twin Cities looking to further Aeon’s vision that everyone has a home.hollister outlet
dominance limoneuse et de sable tr fin.cheap ray bans sunglasses
It also includes a limited edition Hawaii luggage tag and lock.mcm sale
Le cinéma n’a pas tué le théâtre, ni la photographie la peinture.mulberry outlet
So, immediately your perception of the object turns into the opposite.mulberry handbags uk

Pretty straightforward, right.michael kors handbags outlet
Wichita not getting top seed

Eddie Jordan has been in Wichita State’s shoes.mulberry bag outlet

Коментарі закриті.