Ловили рибу, а спіймалися саміЗ першого квітня встановлено весняно-літню заборону вилову риби, та не всі виявляють законослухняність. Ще й заборонені засоби використовують. А даремно – для двох наших земляків така риба стала справді золотою.

У серпні минулого року рано вранці до чергової частини райвідділу міліції надійшло телефонне повідомлення від працівників Чернігіврибохорони. На Десні поблизу Ушні затримано двох чоловіків, які займалися незаконним рибним промислом.

Браконьєрили ушнянець та житель Осьмаків.

Під час огляду було виявлено два мішки з рибою. Улов нічогенький: 82 щуки, шість судаків, 30 лящів, 27 пліток, 21 окунь, 22 головні, сім синців, 13 язів, 108 штук плоскирок, два підусти, 31 лин.
А в дерев’яному човні віднайшлися підсака, дроти та акумулятор. Електротехнічна експертиза встановила, що це – знаряддя лову риби за допомогою електричного струму (у народі відоме як «електровудочка»).

– Вироком Менського районного суду від 5 лютого 2014 року винних осіб засуджено за ч. 2 ст. 249 Кримінального кодексу України, – повідомив прокурор прокуратури району Андрій Карапута. – Їм призначено покарання у вигляді одного року обмеження волі з призначенням іспитового строку один рік. Також конфісковано знаряддя та засоби промислу і все добуте.

Окрім цього, за залучення експерта браконьєри сплатили по 1836 гривень. А ще винні мають солідарно сплатити в дохід місцевого бюджету Ушнянської сільської ради 45 927 гривень 90 копійок.

Коментарі закриті.