СкибаНапередодні Дня волонтера група волонтерів, котра базується на території ТОВ “Домінант”, розповіла про свою діяльність.

Журналіст “Нашого слова” Валентина Фещенко, зокрема, і на основі цієї зустрічі, підготувала публікацію, котра і була розміщена в газеті від 5 грудня. Але, як твердить англійське прислів’я, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Отже, прошу до перегляду. Своє ж суб’єктивне бачення викладу після відео.

Чому багатьом варто переглянути цей відеозапис? Бо, за великим рахунком, мова йде про шляхи виживання нації і забезпечення її успішності на віки.

Авторське бачення

Волонтерство є одним з шляхів переходу від трагічного минулого до успішного майбуття. Суспільний устрій, оснований на владі “совєтов”, владі народних обранців, себе повністю скомпрометував: коли влада належить обранцям, то вони її використовують на власне збагачення, а не на благо народу. При цьому вони нищать все суспільне: промисловість, національне багатство, армію.

Яка альтернатива владі “совєтов”, владі обранців? Влада народу. Першим кроком стало волонтерство, коли найкращі з найкращих почали рятувати країну власними зусиллями. Який наступний крок? Творення власними зусиллями народу досконалої держави. Але держави не над народом, а під народом, під керівництвом розумного та вольового суспільства.

Тепер про “Менську сотню”

Тоталітаризм оснований на довірі до вождя. Демократія – на знанні суспільства. Автор неодноразово намагався побути на засіданнях “Менської сотні” та висвітлити її роботу. Чому? Тому що йому було очевидно, що ця громадська організація ставить собі за мету отримання адміністративної влади над людьми. Те, що очільник “Менської сотні” став спочатку першим заступником голови райдержадміністрації, а потім і міським головою, переконливо свідчить про вірність бачення автора. Звісно ж, важливу роль в цьому відіграло і долучення “Менської сотні” до волонтерської діяльності та неймовірний  піар цієї діяльності.

Так от, не рахуючи перших зібрань, автору завжди відмовляли в можливості бути присутнім на загальних зборах цієї громадської організації. Чому? Що саме “Менська сотня” ховала і ховає від суспільства?

Успішне майбутнє автор пов’язує з відкритою та чесною діяльність громадсько-політичних і політичних структур. Зокрема, автору дуже сподобалися слова висвітленої в даному матеріалі групи волонтерів про свою відкритість і прозорість як в збиранні коштів, так і контролі їх використання.

Звісно, таку ж прозорість автор хотів би бачити і в діяльності “Менської сотні”, хоча б в частині збору та використання коштів і матеріальних цінностей на потреби АТО. І тому автор має намір ініціювати перевірку волонтерської діяльності “Менської сотні”.

41 коментар