СкибаНапередодні Дня волонтера група волонтерів, котра базується на території ТОВ “Домінант”, розповіла про свою діяльність.

Журналіст “Нашого слова” Валентина Фещенко, зокрема, і на основі цієї зустрічі, підготувала публікацію, котра і була розміщена в газеті від 5 грудня. Але, як твердить англійське прислів’я, краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Отже, прошу до перегляду. Своє ж суб’єктивне бачення викладу після відео.

Чому багатьом варто переглянути цей відеозапис? Бо, за великим рахунком, мова йде про шляхи виживання нації і забезпечення її успішності на віки.

Авторське бачення

Волонтерство є одним з шляхів переходу від трагічного минулого до успішного майбуття. Суспільний устрій, оснований на владі “совєтов”, владі народних обранців, себе повністю скомпрометував: коли влада належить обранцям, то вони її використовують на власне збагачення, а не на благо народу. При цьому вони нищать все суспільне: промисловість, національне багатство, армію.

Яка альтернатива владі “совєтов”, владі обранців? Влада народу. Першим кроком стало волонтерство, коли найкращі з найкращих почали рятувати країну власними зусиллями. Який наступний крок? Творення власними зусиллями народу досконалої держави. Але держави не над народом, а під народом, під керівництвом розумного та вольового суспільства.

Тепер про “Менську сотню”

Тоталітаризм оснований на довірі до вождя. Демократія – на знанні суспільства. Автор неодноразово намагався побути на засіданнях “Менської сотні” та висвітлити її роботу. Чому? Тому що йому було очевидно, що ця громадська організація ставить собі за мету отримання адміністративної влади над людьми. Те, що очільник “Менської сотні” став спочатку першим заступником голови райдержадміністрації, а потім і міським головою, переконливо свідчить про вірність бачення автора. Звісно ж, важливу роль в цьому відіграло і долучення “Менської сотні” до волонтерської діяльності та неймовірний  піар цієї діяльності.

Так от, не рахуючи перших зібрань, автору завжди відмовляли в можливості бути присутнім на загальних зборах цієї громадської організації. Чому? Що саме “Менська сотня” ховала і ховає від суспільства?

Успішне майбутнє автор пов’язує з відкритою та чесною діяльність громадсько-політичних і політичних структур. Зокрема, автору дуже сподобалися слова висвітленої в даному матеріалі групи волонтерів про свою відкритість і прозорість як в збиранні коштів, так і контролі їх використання.

Звісно, таку ж прозорість автор хотів би бачити і в діяльності “Менської сотні”, хоча б в частині збору та використання коштів і матеріальних цінностей на потреби АТО. І тому автор має намір ініціювати перевірку волонтерської діяльності “Менської сотні”.

41 коментар

 1. Хтось сказав:

  дайош перевибори.

 2. Adolph сказав:

  Та я не бачу причин, чому не можна зняти відео про зарплати в РДА. В чому проблема, якщо їм нема чого приховувати? Нехай покажуть свої розрахункові листки: скільки начислено, скільки утримано, скільки на руки. І все – ніхто нікого не буде підозрювати в нечесності.

  • Адя, поясни будь ласка, а чому ти сам не можеш сходити і зробити матеріал про зарплати в РДА?
   Друге. Я висловлюю свою суб’єктивну думку. Читачі можуть сприйняти її чи сформувати свою.

 3. 4ita4 сказав:

  І як не соромно риться в чужих карманах ?!

 4. От що цікаво, в цього матеріалу вже більше 400 переглядів, а від “Менської сотні” жодного коментаря. Чому?
  Друге питання – зібрані “Менською сотнею” кошти і матеріальні ресурси автоматично стали її власністю і вона потім мала повне право ними розпоряджатися від свого імені? Чи ні, чи “Менська сотня” в справі допомоги воїнам АТО була власницею лише своїх послуг по збору і передачі зібраних коштів та матеріальних ресурсів?
  Що думають з цього приводу меняни? Підкреслюю, цікавить думка менян, а не шум анонімного засмічення інформаційного простору.

 5. shahter сказав:

  Я бихотів почути оцінку ситуації від фахового юриста керуючись діючим законадавством України.

  • Дуже дякую, shahter, обов’язково постараюся отримати і оприлюднити фахову правову точку зору.
   Чекаю ще пропозиції і думки щодо піднятої тематики.

  • От цікаво, мова йде про отримання фахової оцінки. Ким потрібно бути і якою мотивацією керуватися, щоб мінусувати ці повідомлення? І який взагалі сенс в цих анонімних мінусах?

 6. Павлік Морозов сказав:

  Ніяк не зрозумію, навіщо Трегубенко і волонтери підняли цей шум навколо “Менської сотні”? А де ви усі, і Трегубенко, і інші були, чому не оприлюднювали це все до виборів? Тепер старайтесь не старайтесь, а Примаков – мер і нічого ви з цим фактом не вдієте, хоч лусніть зі злості.

  • Ніякого шуму, тихе і спокійне наведення порядку в суспільстві. І до чого тут злість? Навіщо злитися на підлеглого, його потрібно спрямовувати на корисну суспільству діяльність, що й робиться.
   А от щодо “треба було раніше”, то ти й поясни, чому ти це раніше не робив? Чи раніше обрані тобою депутати? Мене ж ти на роботу і не наймав, і не обирав, що можу – роблю на добровільних засадах. Попрохати ввічливо і розумно можеш, а от вказувати чи дорікати за недостатньо зроблене – ні.

  • Adolph сказав:

   От якби пан-кореспондент Трегубенко пішов до Примакова і Небери та взяв у них інтерв’ю. Таким чином, трегубенко міг би проявити свою справжню незалежність і неупередженість.
   А так – в РДА щодо зарплат знімати відео він не пішов. Чому? Тому що я його на роботу не наймав? Але ж він говорить, що служить на благо громади. То як зрозуміти позицію пана кореспондента? Поставимо питання по іншому: на благо якої саме частини громади він служить?
   Некерований Трегубенко – небезпека для всього району ;). Така собі інформаційна зброя в умілих руках чиновництва. Втім, не такий то він і некерований та незалежний, як тут розпинається. Очевидним є уже те, що пан “кореспондент” (без образи) чітко займає одну конкретну сторону конфлікту, з чого випливає те, що він не може бути незалежним. Але думка й позиція Трегубенка – це його особиста думка й позиція, а не усього міста, його громади.

  • Адя, ти що, не читаєш текст? Ходив на збори сотні і не один раз. Починають питати звідки я довідався про збори, ставлять на голосування і “демократично” забороняють мені бути присутнім. Що мені, на колінах їх прохати було?
   Крім того, як що, так Менську сотню і прохати не треба, в кожному номері їх було не просто достатньо, а дуже навіть надмір.
   А зараз, під цим матеріалом, чим не можливість сотні озвучити свою позицію та відповісти на питання користувачів?
   Звісно, у всьому винен Трегубенко, вірно, Адя?

 7. vitalik сказав:

  Та Менська сотня чим далi тим бiльше займається полiтикою та пiаром, чим мiсцевими справами. Декларували бути аполiтичними, а через МС пролiзли в мера… I те, що кiлькiсть участникiв МС не зростає (скорiше навпаки. зменшується) це пiдтверджує! Люди бачать, що в МС нема чого вступати…

 8. Adolph сказав:

  Для чого було відкривати сайт, щоб потім коментарі видаляти? Ну нічого. Продовжу свою думку далі. Так от: між міськрадою і РДА існує дуже давній конфлікт, точніше – постійне протистояння, яке за часів кореспондентства Трегубенка почало входоти в активні фази. Було протичтояння між районною й міською владою за Кадушка, було за Фесюна, є воно і за нового мера. Очевидно, що така ситуація не веде до розвитку. Це прямий шлях до занепаду, і це не розуміють ні там, ні вище.

  • Adolph сказав:

   А трегубенко тільки підливає масла у вогонь суспільної думки.

  • З яких це пір оприлюднення інформації є підливанням масла в вогонь? Може тебе, Адя, консультує якийсь журналіст, котрий працював на компартійну пропаганду ще за часів холодної війни?

 9. leonenko1991 сказав:

  Я б порадив шановному Сергію Миколайовичу Трегубенку зайнятись іншою справою – ремонтом квартир, зварюванням опалення, розливанням води в цьому повірте він професіонал. Як журналіст він дуже слабенький. От як би його обрали мером в Червоних Партизанах це був би найкращий мер в Менському районі. От тільки за яку суму він продав свої відеозйомки коли відправляли тітушок на антимайдан. Сергій в РДА ходить як на роботу, а ви йому загадуєте щось робити. От як би ви дали йому десяток бутербродів та шматок ковбаси то він може і виконав ваше доручення.

  • Дуже добре коли депутат обласної ради спілкується з виборцями в інтернеті.
   Василю Миколайовичу, поясніть будь ласка, навіщо Вам був потрібен мандат депутата обласної ради? І що Ви робите для того, щоб українці жили як люди, мали роботу з високою платнею і гідні пенсії?

 10. Adolph сказав:

  “От тільки за яку суму він продав свої відеозйомки коли відправляли тітушок на антимайдан”. Оце уже серйозно! Пане Трегубенко, а у мене ж іще залишалася остання крапля віри в те, що Ви, Трегубенко – маєте хоч краплю честі та гідності! Що Ви станете чесною людиною. Виявляється, ви гірший за тих, кого ви знімаєте й критикуєте! То яке моральне право Ви, Трегубенко, маєте вирішувати за менян, хороший у них мер, чи поганий? Ви про себе відео зніміть, особливо свою хату і двір – отоді все стане ясно.

 11. Adolph сказав:

  Трегубенко давно працює на Мисника, це всі знають.

  • Адя, а навіщо мені працювати на Мисника? Чому не на інтереси народу? Чи такі поняття для тебе недоступні?

  • Прикольно:
   Анонім Адя, котрого ніхто не знає, точно знає, що Трегубенко працює на Мисника.
   Адя, якщо ти людина, то ти спробуй спочатку довідатися власне ім’я та прізвище, а вже потім намагатися міркувати про Трегубенка і те, що він робить.

 12. menapatriot сказав:

  пан Леоненко! А скільки Ви партій поміняли і що корисного зробили хоча б для Березни ?

 13. leonenko1991 сказав:

  Надія Петрівна я ніколи не був продажнім. Ви збирали гроші для майдану і не прозвітували перед жителями Мени, а гроші не малі. Я вам скільки разів радив це зробити. А хто підробив протокол зборів ради Менського майдану стосовно керівного складу району.Надія Петрівна у мене друга партія, тому що попередня ліквідувалась. І мені не соромно дивитись людям у вічі бо я за людей а ви з Трегубенком тільки й знаєте що бігаєте до білого дому. Трегубенко по твоїй вині загив молодий хлопець який допомагав тобі розливати воду, а тобі не соромно дивитись його матері у вічі. Да ти працюєшь для людей продаєшь їм оковиту.Сергію а дві умовні судимості у тебе погашені?

  • Ну от, Василю Миколайовичу, ти починаєш показувати людям свою сутність у всій її красі. На жаль, на людей неосвічених твоя брехня діє як полум’яні промови Леніна до шарикових та швондерів. Цілком закономірно такі люди голосували за тебе.
   Що ж, я не поспішаю, люди розберуться і зрозуміють що нічого іншого окрім брехати і лити бруд на інших ти не можеш.
   До речі, цікаво буде подивитися і на те, як ти з часом почнеш лити бруд і оббріхувати тих, хто тебе нещодавно прийняв до своєї партії і забезпечив твоє обрання депутатом обласної ради.

 14. Adolph сказав:

  Трегубенко! Ви уявили себе месією для менян, але я на вашому місці з вашим минулим не бігав би з камерою, а пішов би у монастир гріхи замолювати.

  • Адя, ти хоч розумієш, чому ти з Леоненком так нервуєш, а я дуже задоволений і вдячний вам незважаючи на ваші відчайдушні спроби мене образити? Судячи з усього, не зовсім.
   Добре, поясню.
   Ви з Леоненком намагаєтесь мене образити та принизити для того, щоб уникнути розмови про ту сутність котра є основою вашого світогляду і котра все ще продовжує нищити Україну. І я вам вдячний за те, що ви робите це публічно, в повному обсязі відкриваючи свою сутність.
   Ви думаєте я буду тратити зусилля на спростування вашої маячні? Ні, я і далі працюватиму на те, щоб люди стали здатними власним розумом і зусиллями навести порядок в країні. І щоб демагогів чим далі, тим менше обирали депутатами.
   Не зрозумів? Думаю, що частково розумієте, саме тому так відчайдушно і нервуєте.
   Вам здається що ви мене нищите? Думаю, це добре. Добре, що не розумієте того, що своїми дописами допомагаєте мені робити те, що я роблю.