У вівторок, 15 лютого, у районі пройшли урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 22-ї річниці виведення військ СРСР з Афганістану.

Воїни-інтернаціоналісти поклали вінки до обеліска Слави у Мені. А потім зібралися у приміщенні районної бібліотеки, аби вшанувати пам’ять загиблих товаришів. Для них була влаштована концертна програма та накрито стіл. За традицією, на зборах вручали вітальні грамоти та інші відзнаки.

Пісня “Офицеры”.

Пісня “Нам снится война..”.

За інформацією райдержадміністрації, із 11 по 15 лютого у загальноосвітніх та бібліотечних закладах району пройшли тематичні заходи.

У районному історико-краєзнавчому музеї оформлений розділ “Із полум”я Афганістану – у безсмертя”, присвячений воїнам, які загинули в Афганістані. На ньому експонуються фотографії, документи, листи, альбом, особисті речі загиблих.

Наша довідка

У бойових діях в Афганістані брали участь 124 юнаки з Менщини, п’ятеро з них загинули. Окрім Афганістану, хлопці з нашого району воювали в Угорщині, Єгипті, Іраку, Лівані, Чехословаччині та інших країнах.

Мітки:

Коментарі закриті.