У Віталія Калібаби столичні медики діагностували онкологічне захворювання у небезпечній четвертій стадії.‭ ‬Для того,‭ ‬аби врятувати життя солдата,‭ ‬терміново необхідні кошти,‭ ‬і немалі.‭ ‬Родина звертається до небайдужих людей із проханням допомогти їм у цій боротьбі.

 
Ще недавно Віталій боронив наш із вами спокій на буремному сході України‭ – ‬воював розвідником.‭ ‬Від призову ухилятися не став,‭ ‬пішов до війська у п’ятій хвилі мобілізації.

 
Клята війна позначилася на здоров’ї‭ ‬40-річного чоловіка:‭ ‬там він отримав контузію.‭ ‬Вже повернувшись додому,‭ ‬став із часом відчувати себе недобре:‭ ‬почало відбирати руку,‭ ‬мучили нестерпні головні болі.‭ ‬Списував це на наслідки контузії.

 
Рідні забили на сполох:‭ ‬потрібно обстежитися,‭ ‬раптом там інсульт.‭ ‬Чернігівські лікарі запідозрили серйозну проб­лему і направили Віталія до Києва.‭ ‬Вже у столичному Національному інституті раку поставили невтішний діагноз:‭ ‬онкологія у запущеній формі,‭ ‬потрібно видаляти нирку,‭ ‬проводити втручання і у області голови.‭ ‬Коштів для цього родина захисника Вітчизни не має,‭ ‬а час невпинно біжить‭…
Тож не будьмо байдужими‭! ‬Допоможімо‭!

 
З дружиною Віталія Калібаби Людмилою можна зв’язатися за телефоном‭ ‬(093‭) ‬70-75-390.
Кошти можна перерахувати на картку‭ «‬ПриватБанку‭»‬,‭ №‬5168‭ ‬7572‭ ‬3138‭ ‬6451.

Коментарі закриті.