4m191113На виконання соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», завдань щодо забезпечення захисту прав та інтересів дітей відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Менській райдержадміністрації, яку провів заступник голови райдержадміністрації Олександр Мисник.

Олександр Петрович зазначив, що Президент України Віктор Янукович велику увагу приділяє розвитку позашкільної освіти; і діти, які опинились у складних життєвих обставинах, повинні бути якнайбільше охоплені гуртками та секціями.

За короткий період часу прийнято цілу низку нормативних документів, що покликані сприяти розвитку дитини у всіх аспектах.

Особливе місце посідає Національна стратегія розвитку освіти в Україні на період до 2021 року, метою якої є підвищення доступності якісної, конкурентоспроможної освіти відповідно до вимог інноваційного сталого розвитку суспільства та економіки; забезпечення особистісного розвитку людини згідно з її індивідуальними здібностями, потребами на основі навчання протягом життя.

Крім того, посадовець наголосив, що діяльність позашкільних навчальних закладів здійснюється з урахуванням завдання, визначеного соціальними ініціативами Глави держави. А саме створити кожній дитині – можливості для розвитку творчих здібностей та охопити позашкільною освітою.

Комісія розглянула питання про надання дозволу на продаж майна, яке належить неповнолітнім; про повернення дітей матері, яка повернулась з місць позбавлення волі; про стан виконання батьківських обов’язків жителькою с. Волосківці щодо п’ятьох своїх малолітніх дітей та про зняття з обліку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, у зв’язку із зникненням обставин.

По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.

У підсумку заступника голови районної державної адміністрації відмітив, що сьогодні одним із головних завдань для влади району, згідно ініціатив Глави держави, є соціальний захист та створення належних умов для виховання і розвитку майбутнього покоління.

 

За інформацією служби у справах дітей РДА

Коментарі закриті.