Три дитячі оздоровчі закладі пройшли сертифікацію своїх послуг на Чернігівщині у цьому році. Серед них Менський санаторій «Остреч», дитячий оздоровчий заклад «Деснянський» в селі Салтикова Дівиця Куликівського району та позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Веселка» у Варві.

Про це повідомила прес-служба ДП “Чернігівстандартметрологія”.

«Першого липня наші фахівці видали сертифікати «Веселці», – сказала вона.

Працівники ДП «Чернігівстандартметрологія» перевірили на відповідність стандартам послуги з харчування дитячого оздоровчого закладу. «Веселка» також має діючий сертифікат на послуги з тимчасового розміщення(проживання).

Заклад належить Гнідинцівському газопереробному заводу. Федерація профспілок України нагородила «Веселку» як кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2010 року.

А найпершими на Чернігівщині у цьому році сертифікували свої послуги у дитячому оздоровчому закладі «Деснянський» в с. Салтикова Дівиця. Це сталося 22 квітня.

Менський санаторій «Остреч» 15 червня підтвердив на відповідність стандартам послуги з харчування після закінчення строку дії переднього сертифіката. Санаторій має також діючий сертифікат на послуги з тимчасового проживання.

Зараз фахівці ДП «Чернігівстандартметрологія» проводять роботи із сертифікації послуг харчування санаторію «Десна» в селі Ладинка, який продовжує дію свого сертифіката.

Діючі сертифікати також мають чернігівський «Центр дитячого та юнацького туризму та екскурсій»(табір «Зміна»), «Сузір’я»( м.Короп), в Новгород-Сіверському районі «Лісова казка» с.Красне та «Десна» с. Бирине.

Удайцівська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат заявила про наміри сертифікувати свої послуги.

Цього року діти Чернігівщини оздоровлюються в 25 оздоровчих закладах та 5 санаторіях.

Коментарі закриті.