Відпочивали і професію обирали
У оздоровчому таборі “Колос”.
Кожен рік Менський районний центр зайнятості проводить виїзні акції у дитячі табори, де дітям надаються послуги з профорієнтації. Зокорема, спеціалістами РЦЗ були проведені дві виїзні акції: до позаміського дитячого табору «Барвінок» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та спортивно-оздоровчого табору «Колос», які знаходяться у Бігачі.

Про це повідомила Олена Бабко, провідний спеціаліст відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості.

З дітьми було проведено ряд профорієнтаційних заходів, ігор та конкурсів. Яку професію обрати, чим при цьому керуватися, які плюси та мінуси тієї чи іншої спеціальності, які з них актуальні на ринку праці – на ці та багато інших запитань діти отримали змістовні відповіді.

Школярів було ознайомлено з формулою вибору професії: «Хочу – Можу – Треба» , яка веде до успіху у професійному житті. Але тільки за умови, що враховані всі три її складові.

Також з вихованцями таборів було проведено профдіагностичне тестування на визначення професійних здібностей до тієї чи іншої професії.

Організовувалися конкурси, в яких діти дуже яскраво показали свою індивідуальність. Це такі як: «Професія моєї мрії», в якому школярі на асфальті намалювали свої бажані професії, «Мій портрет у майбутньому», де юні художники відобразили самих себе у майбутньому. Також був проведений конкурс загадок, у якому потрібно було відгадати різні за складністю загадки про професії.

А такі інтелектуальні ігри, як «Емблема професії», «Крокодил» та вправа «Ланцюжок професій» показали вміння дітей працювати у команді, колективно мислити та знаходити спільне пріоритетне рішення.
У конкурсі «М’яч плюс професія або Хто назве більше професій» учасники показали всебічну обізнаність.
Переможці отримали призи. Вихованці таборів та спеціалісти центру зайнятості залишилися задоволені зустріччю.

zp8497586rq

Коментарі закриті.