Сезон полювання на пернату дичину мав відкритися 6 серпня. Диким гусям, качкам і решті пернатої живності пощастило. Сезон не відкриється аж до спеціального рішення Кабінету міністрів.

Районна державна адміністрація видала з цього приводу власне розпорядження. Дослівно:

МЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 5 серпня 2011 року № 366
м. Мена

Про додаткові заходи щодо попередження пожеж у лісових масивах та сільськогосподарських угіддях

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2011 року №730-р «Деякі питання запобігання виникненню в 2011 році пожеж на території України» та розпорядження в.о. голови обласної державної адміністрації від 3 серпня 2011 року №264 “Про додаткові заходи щодо попередження пожеж у лісових масивах та сільськогосподарських угіддях” та з метою попередження можливих пожеж у лісових масивах, на сільгоспугіддях і торфовищах:

1. Виконавчим комітетам міської, селищних та сільських рад:

1.1. Організувати та забезпечити здійснення постійного патрулювання лісових масивів та сільгоспугідь із залученням працівників органів внутрішніх справ, пожежно-рятувальних підрозділів, лісокористувачів.

1.2. Посилити контроль за станом пожежної безпеки в населених пунктах, лісових масивах, на об’єктах, сільгоспугіддях та торфовищах.

2. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації у межах своїх повноважень забезпечити дієвий контроль за дотриманням протипожежних вимог у лісових масивах та на сільгоспугіддях, вжити заходів з метою запобігання та недопущення погіршення екологічної ситуації в районі.

3. Районній організації Українського товариства мисливців та рибалок, лісокористувачам, користувачам мисливських угідь заборонити відкриття у 2011 році полювання на пернату дичину в районі до прийняття окремого рішення Кабінету Міністрів України.

4. Менському районному відділу УМВС України в Чернігівській області спільно з лісокористувачами та районною організацією Українського товариства мисливців та рибалок створити рейдові групи з охорони державного мисливського фонду на території району.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом функціональних повноважень.

В.о. голови райдержадміністрації В.У.Василенко.

Коментарі закриті.