У Стольному 14 серпня відбулася зустріч з населенням стовно функціонування пересувного відділення пошти.

У заході взяли участь заступник міського голови Тетяна Вишняк, головний спеціаліст загального відділу міської ради Надія Кравченко, представники філії Чернігівської дирекції ПАТ “Укрпошта”.

Жителі села до представників “Укрпошти” зверталися з питаннями стосовно функціонування пересувної пошти, заявляючи претензії щодо відсутності печаток, які повинні проставлятися на квитанціях за проплату комунальних послуг, щодо збереження приміщення відділення пошти в населеному пункті, щодо відсутності терміналу тощо.

За результатами зустрічі представники “Укрпошти” зазначили, що доведуть всю інформацію директору філіалу Чернігівської дирекції ПАТ “Укрпошта” Олені Дорошенко та посприяють у вирішенні всіх порушених жителями питань.

Міський голова Геннадій Примаков зустрівся з директором філії Чернігівської дирекції “Укрпошти” Оленою Дорошенко, щоб обговорити пробли, які виникли в Стольному. За результатами зустрічі було вирішено провести 17 серпня в приміщенні Менської міської ради зустріч з працівниками поштового відділення, міськими депутатами та жителями с. Стольне.

За інформацією Менської міської ради

Коментарі закриті.