За січень-вересень 2015 року на Чернігівщині надходження до бюджету від плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами склали 10174,5 тис. грн., що більше, ніж очікувані надходження.

Як повідомив начальник відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Чернігівській області Ігор Пирог, за вказаний період платникам було видано 2258 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 1642 ліцензія на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Анульовано за вказаний період 198 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 235 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. За несвоєчасну сплату призупинено 189 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 162 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

На Чернігівщині 1721 суб’єкт господарювання має 4975 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

У січні – вересні проведено 90 перевірок суб’єктів господарювання, які працюють на ринку алкогольних напоїв та тютюнових виробів, виявлено 88 порушень, серед яких: зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів у місцях, не внесених до єдиного реєстру, зберігання алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного податку, роздрібна торгівля за відсутності ліцензії, реалізація алкогольних напоїв за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни, реалізація алкогольних напоїв неповнолітнім та інші.

Коментарі закриті.