грибиКороткий цьогорічний грибний сезон відзначається не тільки неочікуваним в таку пору року урожаєм, а й великою кількістю потерпілих, що труяться дикорослими грибами.

Як повідомляють в Українському центрі з контролю та моніторингу захворювань МОЗ України, за 5 місяців цього року вже зареєстровано 37 випадків отруєння грибами. За цей час  постраждала 51 людина і одна з них померла внаслідок отруєння. Усі випадки були зареєстровані у побуті. Для порівняння за увесь минулий рік було зареєстровано 97 випадків харчових отруєнь, що викликані грибами, з кількістю постраждалих 148 чоловік (з них 17 летальних).У нинішньому році грибами отруїлося 12 дітей, серед потерпілих у 2015 році зареєстровано 23 дитини, 4 з яких померло.

Травневі дощі з грозами розбудили перші гриби майже в усіх куточках України.

Поради, яких варто дотримуватися щоб не отруїтися дикорослими грибами
Найкраще взагалі відмовитись від вживання дикорослих грибів як від продукту. Не купуйте гриби на стихійних ринках чи у продавців на автошляхах. Безпечніше купувати гриби на стаціонарних ринках, де вони проходять відповідний контроль.

Самостійно збираючи гриби обов’язково врахуйте наступне:

Ніколи не кладіть у кошик грибів, яких не знаєте; остерігайтеся пластинчатих грибів.

Не збирайте старих, перезрілих або дуже молодих грибів, у яких нечітко виражені морфологічні ознаки, а також тих, що ростуть поблизу швидкісних трас чи на радіаційно забруднених територіях.

Під час посухи грибів краще не брати взагалі. У спекотну погоду змінюється обмін речовин в організмі гриба, він втрачає воду, накопичує токсини.

Уважно перевірте зібрані гриби перед тим, як починати готувати страву або робити заготівлі.

Не вживайте сирих грибів.

Відібрані гриби спочатку промийте та відваріть не менше трьох разів у підсоленій воді протягом 30 хвилин.

Готові страви з грибів зберігайте на холоді в емальованому посуді, але не більше доби.

Гриби – не дитяча їжа, тому не давайте грибних страв малолітнім дітям. Не можна вживати грибів вагітним та жінкам, що годують груддю.

Не довіряйте «домашнім» методам визначення отруйності грибів з використанням цибулини або срібних ложок – вони помилкові. Срібло темніє від взаємодії з амінокислотами, які є й у їстівних, і в отруйних грибах, а колір цибулі змінюється під впливом ферменту тирозинази, який також міститься в усіх грибах.

Якщо після споживання грибів почуваєтесь погано чи помітили нездорові ознаки у своїх близьких (нудота, блювота, головний біль, галюцинації, біль у животі) негайно викликайте «швидку допомогу». До приїзду медиків промийте шлунок 1-2 л розчину марганцівки або сольового розчину, можна зробити очисну клізму. Пийте багато рідини. Навіть якщо відчуваєте полегшення, обов’язково зверніться до найближчої лікувальної установи. Не викидайте недоїдені гриби та страви з них. Їх аналіз допоможе лікарям швидше визначити вид отрути, яка потрапила в організм.

Жодного самолікування!

Адже чим більше токсинів потрапить у кров, тим важчим буде перебіг отруєння.

Завідувач Менського РЛВ Чернігівського МрВ ДУ «Чернігівський ОЛЦ ДСЕСУ» Юлія Зеркаль.

Коментарі закриті.