Парад-2010 014
На свято Перемоги у Жовтневе завітав колишній житель села головний отаман Чернігівського округу громадської організації «Козацтво Запорозьке» генерал-лейтенант Михайло Товстиженко, який нині мешкає в Чернігові.

На початку травня Михайло Павлович побував у Росії. Там відвідав нещодавно знайдену могилу свого батька, загиблого на фронті. Також йому вдалося дізнатися, де знаходиться могила дядька.

За словами сільського голови Миколи Пономарьова, отаман привіз із Росії для своїх колишніх односельчан медалі від Президента РФ. Він особисто вручив нагороди Миколі Малукалу, Івану Федоренку, Миколі Соколу та бувшій ув’язненій концтабору Ганні Вовк. Також Михайло Павлович нагородив грамотою «Козацтва Запорозького» солдатську вдову Марію Нагорну.

До Дня Перемоги усі жовтневці, які мають статус учасників бойових дій – близько 80 чоловік, отримали ювілейні медалі від держави.

Школярі та місцевий художній колектив влаштували для ветеранів концерт. Закінчилося свято салютом, профінансованим сільською радою і отаманом-земляком.

Фото Наталії ГОРОХ.

Коментарі закриті.